TRAFAG ECTN1.0A 8477 71 5917 05 0000 0000 19 58 61 0...1Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG ECTN2.5A 8477 75 5917 05 0000 0000 19 58 61 0...2.5Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG ECTN4.0A 8477 76 5917 05 0000 0000 19 58 61 0...4Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG ECTN6.0A 8477 77 5917 05 0000 0000 19 58 61 0...6Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG ECTN10.0A 8477 78 5917 05 0000 0000 19 58 61 0...10Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG ECTN16.0A 8477 79 5917 05 0000 0000 19 58 61 0...16Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG ECTN25.0A 8477 80 5917 05 0000 0000 19 58 61 0...25Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG ECTN40.0A 8477 81 5917 05 0000 0000 19 58 61 0...40Bar Basınç Transmitteri
Ana Özellikler
- 100 mbar'dan ölçüm aralıkları
- Mükemmel medya uyumluluğu
- Bağıl veya mutlak basınç ölçümü
- Titanyum versiyonu isteğe bağlı
- Frontal membran isteğe bağlı
Hakkında
Ekonomik basınç vericisi ECTN 8477, denenmiş ve gerçek ECT verici serisini temel alır. -25 ila 125°C arasındaki geniş ortam sıcaklığı aralığı, kapsamlı özellikler ve seçeneklerle birlikte ECTN 8477 basınç vericisini denizcilik uygulamalarına uygun, çok yönlü bir çözüm haline getirir.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8477 |
|---|---|
| İsim | ECTN |
| Tanım | Deniz Basınç Verici |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 0,1, 0 ... 250 bar'da 0 ... 1,5, 0 ... 3000 psi'de |
| Ölçüm prensibi | Seramik üzeri kalın film |
| Uygulamalar |
Motor imalatı |
| Onay / uygunluk | DNV-GL EU RO Karşılıklı Tanıma Tip Onay Sertifikası |
| Doğruluk @ 25°C tip. | ± %0,3 FS tip. (± %0,5 FS tip., ± %1 FS tip.) |
| Çıkış sinyali | 4...20 mA |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A (DIN43650-A); M12x1; Kablo |
| Basınç bağlantıları | G1/4" f; G1/4" m; G1/2"m, DIN3852-A; G1/2"m, DIN3852-E; 1/4"NPTm; 7/16"-20UNFm, SAE4 (J1926); R1/4" m, DIN3858; G3/4" ön membran |
| Medya sıcaklığı | -25°C ... +125°C |
| Ortam sıcaklığı | -25°C ... +125°C |