STF-5002G3
061L1287
Akışkan sıcaklık aralığı [°C]: -30 - 140, MaksOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Emme bağlantısı boyutu [inç]: 2 1/8, Basma bağlantı boyutu [inç]: 1 5/8, Tasarım yapılandırması Stil: G
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 11.763 Kilogram |
| Net ağırlık | 10.763 Kilogram |
| Hacim | 48.668 Liter |
| EAN | 5702428273046 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 140 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 284 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1 5/8 |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 41.2 mm |
| Basma bağlantı tipi | Erkek |
| Bobin | Numara |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Darbe direnci standardı | JIS C 60068-2-27 |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 2 1/8 |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 54.4 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Evap/kond bağlantı boyutu [inç] | 2 1/8 |
| Evap/kond bağlantı boyutu [mm] | 54,4 |
| Kapasite koşulu 1 [°C] | 0°C sub-cooling 38°C condensing 5°C evaporating 5°C super-heat |
| Kapasite koşulu 2 [°C] | 54,4 °C condensing 5°C sub-cooling 5°C super-heat 7,2°C evaporating |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 142.58 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 121.81 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 200.7 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 171.53 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 184.29 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 159.7 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 259.92 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 225.28 kW |
| Maks. Sızıntı [cm³/dk] | 20000 cm³/min |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 45 bar |
| MaksOPD [bar] | 31 bar |
| MaksOPD [psig] | 450 psig |
| MinODP [bar] | 3 bar |
| MinODP [psi] | 44 psi |
| Onay | CE VDE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 131 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Proses bağlantısı malzemesi | Bakır |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Soğutucu akışkanlar | R134a R22 R404A R407C R410A |
| Tasarım yapılandırması Stil | G |
| Tip | STF |
| Tip tanımlaması | STF-5002G3 |
| Titreşim stabilitesi [m/sn²] | 19.6 m/s² |
| Titreşim testi standardı | JIS C 60068-2-6 |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |