|
DANFOSS 030F8102 (80°) 0.30 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8103 (80°) 0.35 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8904 (80°) 0.40 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8906 (80°) 0.45 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8908 (80°) 0.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8910 (80°) 0.55 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8912 (80°) 0.60 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8914 (80°) 0.65 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8916 (80°) 0.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8918 (80°) 0.85 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8920 (80°) 1.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8922 (80°) 1.10 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8923 (80°) 1.20 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8924 (80°) 1.25 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8926 (80°) 1.35 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8928 (80°) 1.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8929 (80°) 1.65 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8930 (80°) 1.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8132 (80°) 2.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8134 (80°) 2.25 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8136 (80°) 2.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8138 (80°) 2.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8140 (80°) 3.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8142 (80°) 3.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8144 (80°) 4.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0221 (80°) 4.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0223 (80°) 5.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0225 (80°) 5.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0227 (80°) 6.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0229 (80°) 6.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0231 (80°) 7.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0233 (80°) 8.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0235 (80°) 10.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0237 (80°) 11.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0239 (80°) 12.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0241 (80°) 13.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0243 (80°) 15.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0245 (80°) 17.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0247 (80°) 19.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0249 (80°) 22.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0255 (80°) 31.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8912 (80°) 0.60 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8908 (80°) 0.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8914 (80°) 0.65 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8918 (80°) 0.85 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8904 (80°) 0.40 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0203 (80°) 0.60 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0205 (80°) 0.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0207 (80°) 1.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0213 (80°) 2.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0215 (80°) 2.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8140 (80°) 3.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8150 (80°) 5.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0211 (80°) 1.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8916 (80°) 0.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8910 (80°) 0.55 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0209 (80°) 1.25 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8132 (80°) 2.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8136 (80°) 2.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8308 (80°) 0.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8929 (80°) 1.65 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H8138 (80°) 2.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8146 (80°) 4.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8710 (80°) 0.55 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8028 (80°) 1.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F8030 (80°) 1.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.035 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.034 Kilogram |
| EAN | 5702425042973 |
| Type | OD S |
| Product group | Oil Nozzles |
| Ambalaj başına düşen miktar | 10 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Capacity [kg/h] | 1.15 kg/h |
| Capacity [l/h] | 0 L/h |
| Capacity [USgal/h] | 0.3 gal/h |
| CE evaluated | Out of scope |
| CEN | hayır |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contain batteries | No |
| Description | 0.30GAL 80S OD |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a) 6(a)-I 6(c) |
| Filter grade [µm] | 30 |
| Filter type | Sinter |
| Kapasite [kW] | 0 kW |
| LE anti-drip valve | hayır |
| Malzeme tipi | Brass |
| Onay | CE |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reference point | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| SCIP dosya no. | 60443ff0-bca5-4a5e-b5fc-1320efb5ecd5 |
| SCIP dosyası ürün adı | 30 H F - Nozzle 0.20-0.60 gph |
| Shape | Conical |
| Specification point | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Spray angle [°] | 80 ° |
| Spray pattern | Solid |
| spray pattern marking | S |
| UL evaluated | Out of scope |