TRAFAG NPN4.0A4 8264 76 2510 04 0000 0000 19 46 V3 0...4Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN6.0A4 8264 77 2510 04 0000 0000 19 46 V3 0...6Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN10.0A4 8264 78 2510 04 0000 0000 19 46 V3 0...10Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN16.0A4 8264 79 2510 04 0000 0000 19 46 V3 0...16Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN25.0A4 8264 80 2510 04 0000 0000 19 46 V3 0...25Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN40.0A4 8264 81 2510 04 0000 0000 19 46 V3 0...40Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN4.0AF4 8264 76 2510 04 0000 0000 19 41 46 74 V3 0...4Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN6.0AF4 8264 77 2510 04 0000 0000 19 41 46 74 V3 0...6Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN10.0AF4 8264 78 2510 04 0000 0000 19 41 46 74 V3 0...10Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN16.0AF4 8264 79 2510 04 0000 0000 19 41 46 74 V3 0...16Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN25.0AF4 8264 80 2510 04 0000 0000 19 41 46 74 V3 0...25Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG NPN40.0AF4 8264 81 2510 04 0000 0000 19 41 46 74 V3 0...40Bar Basınç Transmitteri
Ana Özellikler
- Kompakt tasarım
- Flanş bağlantısı (PICO ailesi)
- Yüksek titreşim direnci
- İyi sıcaklık direnci
- İlave conta gerektirmeyen tamamen kaynaklı çelik sensör sistemi
Hakkında
NPN basınç vericisi geniş bir sıcaklık aralığında güvenilir ve doğru basınç ölçümü sunar. Mükemmel uzun vadeli stabilitesi, Trafag'ın önde gelen çelik üzeri ince film sensör teknolojisine dayanmaktadır. Sağlam tasarımı ve isteğe bağlı flanş bağlantılı blok tasarımı, NPN'i denizcilik ve demiryolu endüstrileri gibi zorlu uygulamalar için mükemmel seçim haline getirir.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8264 |
|---|---|
| İsim | NPN |
| Tanım | Pikotrans |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 2,5 ila 0 ... 250 bar |
| Ölçüm prensibi | Çelik üzerine ince film |
| Uygulamalar |
Motor imalatı |
| Onay / uygunluk | ABS, BV, CCS, DNV-GL, KRS, LRS, NKK, RINA, RMRS |
| Doğruluk @ 25°C tip. | ± %0,5 FS tip. ± %0,3 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 4...20 mA |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A (DIN43650-A); Kablo |
| Basınç bağlantıları | G1/4" f; M10x1 f; G1/8" f |
| Medya sıcaklığı | -40°C ... +100°C |
| Ortam sıcaklığı | -40°C ... +100°C |