Ana Özellikler
- KBA Kraftfahrt-Bundesamt tarafından EC79/2009 sertifikasına sahiptir
- Hidrojen uyumlu çelikten yapılmış ıslak malzemeler
- İlave conta gerektirmeyen tamamen kaynaklı sensör sistemi
- Mükemmel uzun vadeli stabilite
Hakkında
NHT 8250 Hidrojen basınç vericisi, sınıfının en iyisi sinyal kararlılığı için özel hidrojen uyumlu yüksek performanslı alaşımı temel alan çelik üzerinde ince film sensöre sahiptir. Tamamen kaynaklı muhafazaya sahip sağlam mekanik tasarım, zorlu ortamlara dayanacak şekilde üretilmiştir.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8250 |
|---|---|
| İsim | NHT |
| Tanım | Hidrojen Basınç Verici |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 1 - 0 ... 600 bar (0 ... 15 - 0 ... 7500 psi) |
| Ölçüm prensibi | Çelik üzerine ince film |
| Uygulamalar |
Yakıt hücreleri |
| Onay / uygunluk | EC79/2009: e1*79/2009*406/2010*00047*00 |
| Doğruluk @ 25°C tip. | ± %0,5 FS tip. ± %0,3 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 4...20 mA, 0,5...4,5 VDC, 0...5 VDC, 1...5 VDC, 1...6 VDC, 0...10 VDC, 0,1...10,1 VDC, 0,5 ... 4,5 VDC oranmetrik |
| Elektrik bağlantıları | Endüstriyel standart, temas mesafesi 9,4 mm; M12x1; MIL-C 26482; Kablo IP67 |
| Basınç bağlantıları | G1/4" m, 1/4"NPT m, 7/16"-20UNF SAE4 m |
| Medya sıcaklığı | –40°C ... +85°C |
| Ortam sıcaklığı | –40°C ... +85°C (Kablo PVC 22: -5°C ... +60°C) (Kablo PUR 24: -40°C ... +70°C) |