Ana Özellikler
- Ölçüm doğruluğu %0,3
- 1 veya 2 PNP
- Akıllı telefon uygulaması (Android) aracılığıyla parametrelendirme
- 400 mA'ya kadar anahtarlama akımı
- Dielektrik dayanımı: 710 VDC, EN 50155'i (Demiryolları) karşılar
Hakkında
1 veya 2 anahtarlama çıkışlı ve %0,3 artırılmış doğruluğa sahip NAR 8258 basınç şalteri, demiryolu araçları (EN 50155) için özel olarak tasarlanmıştır ve uzun süreli stabil çelik üzeri ince film sensör hücresine sahiptir. -40°C ila +85°C arasındaki geniş sıcaklık aralığı ve üçlü aşırı basınç koruması, NAR 8258'i zorlu çevre koşullarındaki demiryolu araçları için ideal seçim haline getirir.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8258 |
|---|---|
| İsim | NAR |
| Tanım | Demiryolu Basınç Anahtarı |
| Ürün Kategorisi |
Elektronik basınç anahtarları |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 6 - 0 ... 600 bar 0 ... 100 - 0 ... 7500 psi |
| Ölçüm prensibi | Çelik üzerine ince film |
| Uygulamalar |
Demiryolları |
| Onay / uygunluk | EN 50155 (Demiryolu) EN 45545-2 (Yangından korunma) EN 61373 (Şok, titreşim) EN 50121-3-2 (EMC) |
| Doğruluk @ 25°C tip. | ± %0,3 FS tip. |
| Çıkış sinyali | Anahtarlama çıkışı 1 veya 2 PNP |
| Elektrik bağlantıları | M12x1 |
| Basınç bağlantıları | G1/4" m; Entegre sönümlemeli G1/4" m; G1/4"m (Manometre); 1/4"NPTm; 7/16"-20UNFm, SAE4 (J1926); R1/4"m, DIN2999; M10x1 m, DIN EN ISO 6149-2; M12x1 m, DIN EN ISO 6149-2; M12x1,25 m, DIN EN ISO 6149-2; M12x1,5 m, DIN EN ISO 9974-2 |
| Medya sıcaklığı | –40°C ... +85°C |
| Ortam sıcaklığı | –40°C ... +85°C (EN 50155: OT6) |