Ana Özellikler
- Eski ATEX / IECEx
- Basınç aralığı 100 mbar'dır
- Önden veya gömme diyaframlı versiyonlar
- Ortam sıcaklığı 150°C'ye kadar
- EMC koruması, IEC 61000
Hakkında
Kendinden emniyetli EX basınç vericisi EXNA 8854, Ex Bölgeleri 0, 1, 2 (gaz), 20, 21, 22 (toz) ve madencilikteki uygulamalar için ATEX ve IECEx sertifikasına sahiptir. Çok çeşitli varyantlar ve 0,1 ila 1000 bar arasındaki basınç aralıkları nedeniyle hemen hemen her uygulama için uygun şekilde yapılandırılabilir.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8854 |
|---|---|
| İsim | EXNA |
| Tanım | Ex Basınç Verici |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 0,1 ve 0 ... 1000 bar |
| Ölçüm prensibi | Piezodirençli |
| Uygulamalar |
Ex Yeraltı Madenciliği |
| Onay / uygunluk | DNV-GL Ex, IEC/EN 60079-0 /-11/-26, EN 50303 standartlarına uygundur |
| Çıkış sinyali | 4...20 mA |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A; M12x1; MIL-C 26482; Bağlayıcı 723; Kablo |
| Basınç bağlantıları | 1/4"NPTm; 1/2"NPTm; G1/4" f; G1/4" m; G1/2"m; G1/2"m, ön membran; G1/2" m, gömme membran |
| Medya sıcaklığı | T3: -40°C ... +150°C T4: -40°C ... +100°C T6: -40°C ... +50°C |
| Ortam sıcaklığı | T3: -40°C ... +125°C T4: -40°C ... +85°C T6: -40°C ... +50°C |