Ana Özellikler
- %0,05 FS'ye kadar doğruluk
- Önden veya gömme diyaframlı versiyonlar
- Ortam sıcaklığı 125°C'ye kadar
- EMC koruması, IEC 61000
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8845 |
|---|---|
| İsim | ESH |
| Tanım | Yüksek Doğruluklu Basınç Transmitteri |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 0,1 ila 0 ... 100 bar |
| Ölçüm prensibi | Piezodirençli |
| Uygulamalar |
Test tezgahları |
| Doğruluk @ 25°C tip. | %0,05 FS |
| Çıkış sinyali | 4...20 mA, 0...5 VDC, 0...10 VDC |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A; M12x1; MIL-C 26482; Bağlayıcı 723 |
| Basınç bağlantıları | 1/4"NPTm; 1/2"NPTm; G1/4" f; G1/4" m; G1/2"m; G1/2"m, ön membran; G1/2" m, gömme membran |
| Medya sıcaklığı | -40°C ... +125°C |
| Ortam sıcaklığı | -40°C ... +125°C |