Ana Özellikler
- Yüksek basınçlı dişli bağlantıyla 2500 bar'a kadar nominal basınç (Common Rail)
- Yüksek titreşim direnci
- İyi sıcaklık direnci
- Farklı doğruluk sınıfları
- İlave conta gerektirmeyen tamamen kaynaklı çelik sensör sistemi
Hakkında
EPN basınç vericisi geniş bir sıcaklık aralığında güvenilir ve doğru basınç ölçümü sunar. Mükemmel uzun vadeli stabilitesi, Trafag'ın önde gelen çelik üzeri ince film sensör teknolojisine dayanmaktadır. Sağlam tasarımı, EPN'yi denizcilik ve demiryolu endüstrileri gibi zorlu uygulamalar için mükemmel bir seçim haline getirir.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8298 |
|---|---|
| İsim | EPN/EPNCR |
| Tanım | Motor Basınç Transmitteri |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 2,5 - 0 ... 2500 bar |
| Ölçüm prensibi | Çelik üzerine ince film |
| Uygulamalar |
Motor imalatı |
| Onay / uygunluk | ABS, BV, CCS, DNV-GL, KRS, LRS, NKK, RINA, RMRS |
| Doğruluk @ 25°C tip. | ± %0,5 FS tip. ± %0,3 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 4 ... 20 mA 0,5 ... 4,5 VDC oranmetrik |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A (DIN43650-A); MIL-C 26482; DIN72585; Kablo |
| Basınç bağlantıları | G1/4"m Conta; R1/4"m DIN3858; G1/2" m (Manometre) EN 837; 1/4"NPT m; 1/2"NPT m; M14x1,5 m; M18x1,5 m |
| Medya sıcaklığı | -40°C ... +125°C |
| Ortam sıcaklığı | -40°C ... +125°C |