TRAFAG EPN2.5A 8288 75 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...2.5Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN4.0A 8288 76 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...4Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN6.0A 8288 77 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...6Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN10.0A 8288 78 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...10Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN16.0A 8288 79 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...16Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN25.0A 8288 80 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...25Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN40.0A 8288 81 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...40Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN60.0A 8288 82 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...60Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN100.0A 8288 83 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...100Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN160.0A 8288 85 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...160Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN250.0A 8288 74 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...250Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN400.0A 8288 84 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...400Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EPN600.0A 8288 86 2517 05 0000 0000 19 44 58 61 0...600Bar Basınç Transmitteri
Ana Özellikler
- Mükemmel uzun vadeli stabilite
- Aşırı basınca karşı yüksek direnç
- İlave conta gerektirmeyen tamamen kaynaklı çelik sensör sistemi
- Farklı doğruluk sınıfları
Hakkında
Endüstriyel basınç vericisi EPN 8288, güvenilir selefi EPN 8298 gibi, olağanüstü bir sağlamlığa ve çelik üzerinde güçlü bir ince film sensör hücresine sahiptir. Üçlü aşırı basınç güvenliği, 125°C'ye kadar geniş sıcaklık aralığı ve denizcilik sertifikaları, EPN 8288'i çok çeşitli zorlu uygulamalar için ideal çözüm haline getirir.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8288 |
|---|---|
| İsim | EPN |
| Tanım | Deniz Basınç Verici |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 2,5 - 0 ... 600 bar 0 ... 30 - 0 ... 7500 psi |
| Ölçüm prensibi | Çelik üzerine ince film |
| Uygulamalar |
Motor imalatı |
| Onay / uygunluk | DNV-GL EU RO Karşılıklı Tanıma Tip Onay Sertifikası |
| Doğruluk @ 25°C tip. | ± %0,5 FS tip. ± %0,3 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 4...20mA, 0...10VDC |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A (DIN43650-A) |
| Basınç bağlantıları | G1/4" m Conta; G1/2" m (Manometre) EN 837; 1/4" NPT m; 1/2" NPT m; R1/4" m, DIN3858; M14x1,5 m, DIN6149-2; 9/16"-18UNF m, SAE6 (J1926) |
| Medya sıcaklığı | –40°C ... +125°C |
| Ortam sıcaklığı | –40°C ... +125°C |