TRAFAG DPS2.5PAP1 8381 75 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...2.5Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS4.0PAP1 8381 76 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...4Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS6.0PAP1 8381 77 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...6Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS10.0PAP1 8381 78 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...10Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS16.0PAP1 8381 79 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...16Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS25.0PAP1 8381 80 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...25Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS40.0PAP1 8381 81 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...40Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS60.0PAP1 8381 82 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...60Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS100.0PAP1 8381 83 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...100Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS160.0PAP1 8381 85 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...160Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS250.0PAP1 8381 74 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...250Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS400.0PAP1 8381 84 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...400Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG DPS600.0PAP1 8381 86 2517 35 0000 0000 PA P1 44 61 ZS Z1 Z2 0...600Bar Basınç Transmitteri
Ana Özellikler
- NFC-akıllı telefon uygulaması (Android) aracılığıyla da parametrelendirme
- Ekran ve elektrik bağlantısı bağımsız olarak 335°/343° döndürülebilir
- Analog çıkış değiştirilebilir mA veya V
- Entegre veri kaydedici
- Ölçüm aralığı ayarlanabilir
Hakkında
DPS 8381, basınç şalteri ve basınç göstergeli vericinin ideal birleşimidir. Parametreler cihazda veya NFC - akıllı telefon uygulaması aracılığıyla zaman kazandıracak şekilde ayarlanır. Kapsamlı seçeneklerle birlikte sunulan ayarlar, DPS 8381'i çok çeşitli zorlu uygulamalar için uygun hale getirir.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8381 |
|---|---|
| İsim | DPS |
| Tanım | Ekran Basınç Anahtarı |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 2,5 ila 0 ... 600 bar 0 ... 30 ila 0 ... 7500 psi ayarlanabilir |
| Ölçüm prensibi | Çelik üzerine ince film |
| Uygulamalar |
Hidrolik |
| Doğruluk @ 25°C tip. | ± %0,5 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 4 ... 20 mA, 0 ... 5 VDC, 1 ... 6 VDC, 0 ... 10 VDC, değiştirilebilir mA veya V |
| Elektrik bağlantıları | Erkek elektrik konnektörü M12x1, 5 kutuplu Erkek elektrik konnektörü M12x1, 4 kutuplu |
| Basınç bağlantıları | G1/4" f; G1/4" m Conta; G1/4" m entegre sönümlemeli; G1/4" m (Manometre) EN 837; G1/2" m (Manometre) EN 837; 1/4"NPT m; 1/2"NPTm; R1/4"m, DIN3858; M14x1,5 m, DIN6149-2; 7/16"-20UNFm, DIN3866; 7/16"-20UNFm, SAE4 (J1926); 7/16"-20UNF f, SAE J512, va |
| Medya sıcaklığı | -25°C ... +85°C |
| Ortam sıcaklığı | -25°C ... +85°C |