DST P140, 0.00 bar - 25.00 bar, 0.00 psi - 362.59 psi
075G4031
Elektrik bağlantısı: M12 x 1, Basınç bağlantısı tipi: G1/4-A
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.067 Kg |
| Net ağırlık | 0.055 Kg |
| Volume | 0.086 Liter |
| EAN | 5702428679190 |
| + besleme | Pim 1 |
| - ortak | Pim 3 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ambalaj başına düşen miktar | 60 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Aşırı yük basıncı maks. [bar] | 100 bar |
| Aşırı yük basıncı maks. [psi] | 1450 psi |
| Basınç aralığı [bar] [Maks.] | 25 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Min.] | 0 bar |
| Basınç aralığı [psi] [Maks] | 362.59 psi |
| Basınç aralığı [psi] [Min] | 0 psi |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4-A |
| Basınç bağlantısı HEX [mm] | 27 mm |
| Basınç bağlantısı standardı | ISO 1179-2 |
| Basınç bağlantısı tipi | G |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Basınç ünitesi referansı | Gauge (relative) |
| Besleme gerilimi [V] DC [Maks] | 28 V |
| Besleme voltajı [V] DC [Min] | 8 V |
| Darbe sönümleyici | No |
| Düşük Klipsleme Seviyesi | 3.8 |
| Elektrik bağlantısı | M12 x 1 |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 4 pim |
| Elektrik bağlantısı standardı | IEC 61076-2-101 |
| Elektrik Konektörü Rengi | Black |
| Gövde Malzemesi | 304L |
| Hata sinyali seviyesi | 21.5 |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Islak parça malzemesi | 304L/316L |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Menşe ülke | ÇİN'DE ÜRETİLMİŞTİR |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| TEB iç CTR ±FS [%] | 3 % |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Maks] | 100 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Min] | -40 °C |
| Tepki süresi maks. [ms] | 2 ms |
| Tip | DST P140 |
| Uluslararası Ürün Numarası | 5702428679190 |
| Yüksek Klipsleme Seviyesi | 20.5 |
| Çıkış sinyali | Current |
| Çıkış sinyali [mA] [Maks] | 20 mA |
| Çıkış sinyali [mA] [Min] | 4 mA |
| Özellik açıklaması | DST P140-2411-A5GB04-1 |
| Ürün adı | Pressure transmitter |
| Ürün grubu | Sensors |