DST P110, -1.00 bar - 34.00 bar, -14.50 psi - 493.13 psi
075G1018
Basınç bağlantısı tipi: UNF, Basınç bağlantısı boyutu: 7/16-20
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.072 Kg |
| Net ağırlık | 0.062 Kg |
| Volume | 0.084 Liter |
| EAN | 5702428543361 |
| + besleme | Pim B |
| + çıkış | Pim C |
| - ortak | Pim A |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 135 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ambalaj başına düşen miktar | 64 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Aşırı yük basıncı maks. [bar] | 139 bar |
| Aşırı yük basıncı maks. [psi] | 2016 psi |
| Basınç aralığı [bar] [Maks.] | 34 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Min.] | -1 bar |
| Basınç aralığı [psi] [Maks] | 493.13 psi |
| Basınç aralığı [psi] [Min] | -14.5 psi |
| Basınç bağlantısı boyutu | 7/16-20 |
| Basınç bağlantısı HEX [mm] | 27 mm |
| Basınç bağlantısı standardı | SAE J513 45° rakor |
| Basınç bağlantısı tipi | UNF |
| Basınç Erkek/Dişi | Dişi |
| Basınç ünitesi referansı | Sealed gauge |
| Besleme gerilimi [V] DC | 5 V |
| Darbe sönümleyici | No |
| Düşük Klipsleme Seviyesi | 4 |
| Elektrik bağlantısı | Metri-Pack 150 Series |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 3 pim |
| Elektrik bağlantısı standardı | YOK |
| Elektrik Konektörü Rengi | Black |
| Gövde Malzemesi | 304L |
| Hata sinyali seviyesi | 2 |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Islak parça malzemesi | 304L 316L |
| Koruma sınıfı IP | IP69K |
| Menşe ülke | ÇİN'DE ÜRETİLMİŞTİR |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 125 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Supply voltage [V] DC | 5 V |
| TEB iç CTR ±FS [%] | 3 % |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Maks] | 125 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Min] | -40 °C |
| Tepki süresi maks. [ms] | 2 ms |
| Tip | DST P110 |
| Uluslararası Ürün Numarası | 5702428543361 |
| Vbesleme rasyometrik [%] [Maks] | 90 % |
| Vbesleme rasyometrik [%] [Min] | 10 % |
| Yüksek Klipsleme Seviyesi | 99 |
| Çıkış sinyali | Ratio metric |
| Özellik açıklaması | DST P110-DG36-C2BF08-0 |
| Ürün adı | Pressure transmitter |
| Ürün grubu | Sensors |