TRAFAG PSTD4 9D0 2076 770 04 0000 0000 15 58 V3 -1...6Bar Vakum Basınç Şalteri
TRAFAG PSTD6 9D0 2077 771 04 0000 0000 15 58 V3 -1...8Bar Vakum Basınç Şalteri
Ana Özellikler
- Kompakt tasarım
- Sağlam gövde
- Yüksek tekrarlanabilirlik
- Koruma IP65 (fiş konnektörlü)
- Herhangi bir montaj konumu mümkün
Teknik veri
| Ürün Kodu | 9D0 |
|---|---|
| İsim | PSTD |
| Tanım | Fark basıncı Picostat |
| Ürün Kategorisi |
Mekanik basınç anahtarları |
| Ölçüm aralığı | -1...6 ve -1...8 bar |
| Ölçüm prensibi | Feryat |
| Uygulamalar |
Motor imalatı |
| Onay / uygunluk | DNV-GL EN60730-1/ EN60730-2-6: Tip 2.BH |
| Tekrarlanabilirlik | ± %1,0 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 1 Değişken değiştirme kontağı (SPDT) |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A (DIN43650-A) |
| Basınç bağlantıları | G1/4"f |
| Medya sıcaklığı | -25°C ... +120°C |
| Ortam sıcaklığı | -25°C ... +85°C |