TRAFAG PST4K164 9K4 4279 756 04 0000 0000 15 46 V3 1...16Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K404 9K4 4281 757 04 0000 0000 15 46 V3 4...40Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K1004 9K4 4283 758 04 0000 0000 15 46 V3 10...100Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K2504 9K4 4285 759 04 0000 0000 15 46 V3 25...250Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K4004 9K4 4286 759 04 0000 0000 15 46 V3 40...400Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K16F4 9K4 4279 756 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 1...16Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K40F4 9K4 4281 757 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 4...40Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K100F4 9K4 4283 758 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 10...100Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K250F4 9K4 4285 759 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 25...250Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4K400F4 9K4 4286 759 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 40...400Bar Basınç Şalteri
Ana Özellikler
- Kompakt tasarım
- Sağlam gövde
- Koruma IP65 (fiş konnektörlü)
- Herhangi bir montaj konumu mümkün
Hakkında
Picostat serisinin 9K4'ü, gemi inşası ve demiryolu sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimimize dayanmaktadır. Bu daha da geliştirilmiş versiyon, kompakt bir gövde içerisinde yüksek titreşim direnci sunar ve geniş bir sıcaklık aralığı için uygundur.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 9K4 |
|---|---|
| İsim | PST4K |
| Tanım | Pikostat Basınç Anahtarı |
| Ürün Kategorisi |
Mekanik basınç anahtarları |
| Ölçüm aralığı | 1 ... 10 - 40 ... 400 bar 14 ... 150 - 580 ... 5800 psi |
| Ölçüm prensibi | Piston |
| Başvurunun belirlenmesi | HÜKÜMSÜZ |
| Uygulamalar |
Motor imalatı |
| Onay / uygunluk | ABS, BV, CCS, DNV-GL, KRS, LRS, RINA, EN60730-1/ EN60730-2-6: Tip 2.BH |
| Tekrarlanabilirlik | ± %1,0 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 1 Değişken değiştirme kontağı (SPDT) |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A (DIN43650-A) |
| Basınç bağlantıları | G1/8" f, G1/4" f, M10x1,0 f |
| Medya sıcaklığı | –25°C ... +125°C |
| Ortam sıcaklığı | -25°C ... +85°C |