TRAFAG PST4B3.44 9B4 4274 769 04 0000 0000 15 46 V3 -0.6...3.4Bar Vakum Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B64 9B4 4277 770 04 0000 0000 15 46 V3 0...6Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B164 9B4 4279 771 04 0000 0000 15 46 V3 1...16Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B254 9B4 4280 772 04 0000 0000 15 46 V3 2...25Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B404 9B4 4281 772 04 0000 0000 15 46 V3 4...40Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B3.4F4 9B4 4274 769 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 -0.6...3.4Bar Vakum Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B6F4 9B4 4277 770 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 0...6Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B16F4 9B4 4279 771 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 1...16Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B25F4 9B4 4280 772 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 2...25Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B40F4 9B4 4281 772 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 4...40Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B6S4 9B4 4277 753 04 0000 0000 15 46 V3 0...6Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4B16S4 9B4 4279 754 04 0000 0000 15 46 V3 1...16Bar Basınç Şalteri
Ana Özellikler
- Geliştirilmiş titreşim direnci
- Kompakt tasarım
- Sağlam gövde
- Koruma IP65
- Herhangi bir montaj konumu mümkün
Hakkında
Picostat serisinin 9B4'ü, gemi inşası ve demiryolu sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimimize dayanmaktadır. Bu daha da geliştirilmiş versiyon, kompakt bir gövde içerisinde yüksek titreşim direnci sunar ve geniş bir sıcaklık aralığı için uygundur.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 9B4 |
|---|---|
| İsim | PST4B |
| Tanım | Pikostat Basınç şalteri |
| Ürün Kategorisi |
Mekanik basınç anahtarları |
| Ölçüm aralığı | -0,6 ... 3,4 ila 4 ... 40 bar -8 ... 45 ila 60 ... 500 psi |
| Ölçüm prensibi | Feryat |
| Uygulamalar |
Motor imalatı |
| Onay / uygunluk | ABS, BV, CCS, DNV-GL, KRS, LR, NKK, RINA, RMRS EN60730-1/ EN60730-2-6: Tip 2.BH |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,5 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 1 Değişken değiştirme kontağı (SPDT) |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A (DIN43650-A) |
| Basınç bağlantıları | G1/8" f, G1/4" f, M10x1,0 f, G1/4" m |
| Medya sıcaklığı | Standart: –25°C ... +125°C sensör 789/790/791 ile: –40°C ... +125°C |
| Ortam sıcaklığı | Standart: –25°C ... +85°C, 789/790/791 sensörlü: –40°C ... +85°C |