TRAFAG PST4M164 9M4 4279 761 04 0000 0000 15 46 V3 1...16Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4M404 9M4 4281 762 04 0000 0000 15 46 V3 4...40Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4M1004 9M4 4283 763 04 0000 0000 15 46 V3 10...100Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4M16F4 9M4 4279 761 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 1...16Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4M40F4 9M4 4281 762 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 4...40Bar Basınç Şalteri
TRAFAG PST4M100F4 9M4 4283 763 04 0000 0000 11 15 46 74 V3 10...100Bar Basınç Şalteri
Ana Özellikler
- Kompakt tasarım
- Sağlam gövde
- Koruma IP65
- Herhangi bir montaj konumu mümkün
Hakkında
Picostat serisinin 9M4'ü, gemi inşası ve demiryolu sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimimize dayanmaktadır. Bu daha da geliştirilmiş versiyon, kompakt bir gövde içerisinde yüksek titreşim direnci sunar ve geniş bir sıcaklık aralığı için uygundur.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 9M4 |
|---|---|
| İsim | PST4M |
| Tanım | Pikostat Basınç Anahtarı |
| Ürün Kategorisi |
Mekanik basınç anahtarları |
| Ölçüm aralığı | 1 ... 10 - 10 ... 100 bar 14 ... 150 - 150 ... 1500 psi |
| Ölçüm prensibi | Zar |
| Uygulamalar |
Motor imalatı |
| Onay / uygunluk | ABS, BV, CCS, DNV-GL, KRS, LRS, RINA, EN60730-1/ EN60730-2-6: Tip 2.BH |
| Tekrarlanabilirlik | ± %2,0 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 1 Değişken değiştirme kontağı (SPDT) |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A (DIN43650-A) |
| Basınç bağlantıları | G1/8" f, G1/4" f, M10x1,0 f |
| Medya sıcaklığı | 0°C ... +80°C |
| Ortam sıcaklığı | 0°C ... +80°C |