TRAFAG EXPK10 944 9178 700 1...10Bar Basınç Presostatı
TRAFAG EXPK40 944 9181 704 4...40Bar Basınç Presostatı
TRAFAG EXPK100 944 9183 708 10...100Bar Basınç Presostatı
TRAFAG EXPK250 944 9185 712 25...250Bar Basınç Presostatı
Ana Özellikler
- Sağlam alüminyum gövde, seçenek: paslanmaz çelik gövde
- IP66 dereceli koruma
- Çeşitli montaj konumları
- Ex db eb IIC T6 Gb
- Ex tb IIIC T80°C Db
Teknik veri
| Ürün Kodu | 944/947/953 |
|---|---|
| İsim | EXPK |
| Tanım | Eski Presostat |
| Ürün Kategorisi |
Mekanik basınç anahtarları |
| Ölçüm aralığı | 1...10 ila 60...600 bar |
| Ölçüm prensibi | Piston |
| Uygulamalar |
II 2G/D |
| Onay / uygunluk | IECEx, ATEX, UKEX |
| Tekrarlanabilirlik | ± %1,0 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 1 Değişken değiştirme kontağı (SPDT) |
| Elektrik bağlantıları | Vidalı terminal |
| Basınç bağlantıları | G1/4" f, G1/2" m |
| Medya sıcaklığı | NBR: -30°C ... +100°C FPM: -15°C ... +150°C |
| Ortam sıcaklığı | -40°C ... +65°C |