TRAFAG EXPD3.4 920 9174 992 -1...6Bar Vakum Basınç Presostatı
TRAFAG EXPD6 920 9177 993 -1...8Bar Vakum Basınç Presostatı
TRAFAG EXPD16 920 9179 994 -1...18Bar Vakum Basınç Presostatı
Ana Özellikler
- Sağlam alüminyum gövde
- IP66 dereceli koruma
- Ex db eb IIC T6 Gb
- Ex tb IIIC T80°C Db
- Çeşitli montaj konumları
Teknik veri
| Ürün Kodu | 920/924/932 |
|---|---|
| İsim | EXPD |
| Tanım | Ex Diferansiyel Presostat |
| Ürün Kategorisi |
Mekanik basınç anahtarları |
| Ölçüm aralığı | -1 ... 6 ila -1 ... 18 bar |
| Ölçüm prensibi | Feryat |
| Uygulamalar |
II 2G/D |
| Onay / uygunluk | IECEx, ATEX, UKEX |
| Tekrarlanabilirlik | ± %1,0 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 1 Değişken değiştirme kontağı (SPDT) |
| Elektrik bağlantıları | Vidalı terminal |
| Basınç bağlantıları | G1/4" f, G1/8" f, G1/2" m |
| Medya sıcaklığı | -50°C ... +150°C |
| Ortam sıcaklığı | -40°C ... +65°C |