TRAFAG EXP1.5 900 9172 850 -0.9...1.5Bar Vakum Basınç Presostatı
TRAFAG EXP2.5 900 9175 851 0.2...2.5Bar Basınç Presostatı
TRAFAG EXP6 900 9177 853 0...6Bar Basınç Presostatı
TRAFAG EXP16 900 9179 855 1...16Bar Basınç Presostatı
Ana Özellikler
- Sağlam alüminyum gövde, seçenek: paslanmaz çelik gövde
- IP66 dereceli koruma
- Çeşitli montaj konumları
- Ex db eb IIC T6 Gb
- Ex tb IIIC T80°C Db
Teknik veri
| Ürün Kodu | 900/904/912 |
|---|---|
| İsim | tecrübe |
| Tanım | Eski Presostat |
| Ürün Kategorisi |
Mekanik basınç anahtarları |
| Ölçüm aralığı | -0,9 ... 1,5 ila 4 ... 40 bar |
| Ölçüm prensibi | Feryat |
| Uygulamalar |
II 2G/D |
| Onay / uygunluk | IECEx, ATEX, UKEX |
| Tekrarlanabilirlik | ± %1,0 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 1 Değişken değiştirme kontağı (SPDT) |
| Elektrik bağlantıları | Vidalı terminal |
| Basınç bağlantıları | G1/4" f, G1/2" m |
| Medya sıcaklığı | -40°C ... +150°C |
| Ortam sıcaklığı | -40°C ... +65°C |