| Derecelendirmeyi değiştir | 6 (2) A /250 Vac |
| Elektriksel bağlantı | DIN 43650 – PG09 veya PG11 |
| Çalışma aralığı | 0,2 – 2 bar – 1 – 10 bar – 10 – 50 bar – 10 – 100 bar – 30 – 150 bar – 50 – 300 bar |
| Maks. sabit basınç | 600 bar |
| Histerezis | Ayar noktası değerinin %10'undan %30'una kadar |
| Sıcaklık tangesi | -30 °C +140 °C (diyafram/conta malzemesine göre) |
| Temas etmek | SPDT |
| Gövde malzemesi | AVP çeliği |
| Diyafram/Conta malzemesi | NBR – FKM – HNBR |
| İş Parçacığı | Konu CETOP |
| Koruma | IP65 DIN 40050 |
| Mekanik ömür | 10 6 operasyon |
| Boyutlar | Gövde 40 x 40 – Maks. yüksek 86 mm |
| Sertifikasyon | CE – IMQ – RINA – Lloyd's Register |
| Seçenekler | Ayar noktasının yükselmesi ve düşmesi – Düşük akım için altın kaplamalı kontaklar – Ayar noktası ve histerezis |