DANFOSS MBV 2000
061B6001
Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 600.0, İç bağlantı tipi: G
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.068 Kg |
| Net ağırlık | 0.067 Kg |
| Volume | 0.087 Liter |
| EAN | 5702423133147 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 60 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Düzlemler arası genişlik [mm] | 24 mm |
| External connection standard | DIN 3852-E |
| Harici bağlantı boyutu | 1/4 |
| Harici bağlantı Erkek/Dişi | Erkek |
| Harici bağlantı tipi | G |
| İç bağlantı boyutu | 1/4 |
| İç bağlantı standardı | DIN 3852 |
| İç bağlantı tipi | G |
| Maks. test basıncı [psig] | 8702 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 600 bar |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 200 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 382 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| Patlama basıncı [bar] | 1500 bar |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Tip | MBV 2000 |
| Özellik açıklaması | MBV2000-111 |
| Ürün adı | Isolation valve |
| Ürün grubu | Shut-off and regulating valves |