AVTA 10, G, 3/8
003N1162
Gövde Malzemesi: Pirinç, Açılma konfigürasyonu: Yükselen sensör sıcaklığında açılır, Yük tipi: Üniversal
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 1.674 Kilogram |
| Net ağırlık | 1.286 Kilogram |
| Hacim | 4.082 Liter |
| EAN | 5702423023653 |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan | Nötr akışkan |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -25 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 266 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -13 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 10 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Açılma konfigürasyonu | Yükselen sensör sıcaklığında açılır |
| Bakım yapılabilir | Su valfi yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/8 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 1.6 gal/min |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(b) 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 0 psi |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Kılcal boru rakoru boyutu [inç] | 3/4 |
| Kılcal boru rakoru İç/Dış | İç |
| Kılcal boru rakoru standardı | ISO 228-1 |
| Kılcal boru rakoru tipi | G |
| Kılcal boru uzunluğu [mm] | 2000 mm |
| Kılcal boru uzunluğu oranı | 78 3/4 in |
| Kv değeri [m³/sa] | 1.4 m³/h |
| Maks. sensör sıcaklığı [°C] | 90 °C |
| Maks. sensör sıcaklığı [°F] | 194 °F |
| Maks. test basıncı [bar] Pe | 25 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 362.6 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 16 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 232 psig |
| Onay | EAC LLC CDC TYSK PED RoHS RoHS Çin |
| Orifis boyutu [mm] | 10 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 2/5 in |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | a698bb81-6c39-4d14-a29f-0fc686728af9 |
| SCIP dosyası ürün adı | AVTA FJVA |
| Sensör boyutu (Ø x L) [inç] | 23/32 x 8 1/4 in |
| Sensör boyutu (Ø x L) [mm] | 18 x 210 mm |
| Sensördeki maks. basınç [bar] | 25 bar |
| Sensördeki maks. basınç [psig] | 362.6 psig |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 25 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 149 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 77 °F |
| Tip | AVTA 10 |
| UK RoHS compliance | Out of scope |
| Yük tipi | Üniversal |
| Ürün adı | Thermo. operated water valve |
| Ürün aksesuarları | Genel aksesuarlar Su valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Water regulating valves |