| Model | Kod No | Bağlantı |
| NRV 6 | 020-1040 | 1/4" |
| NRV 10 | 020-1041 | 3/8" |
| NRV 12 | 020-1042 | 1/2" |
| NRV 16 | 020-1043 | 5/8" |
| NRV 19 | 020-1044 | 3/4" |
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.07 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.05 Kilogram |
| Hacim | 0.143 Liter |
| EAN | 5702422006510 |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Ürün etiketi üzerinde |
| Akışkan Grubu | 1 2 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 25 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı notları | Rakor somunu olmadan |
| China RoHS compliance | Yes exceed limitations |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 0.65 gal/min |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Giriş bağlantısı tipi | Rakor |
| Giriş boyutu [inç] | 1/4 in |
| Giriş boyutu [mm] | 6 mm |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Kategori | Ürün 4, böl. 3 |
| Kv değeri [m³/sa] | 0.56 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 46 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 667 psig |
| Min. Basınç düşüşü [bar] | 0.07 bar |
| Min. Basınç düşüşü [psi] | 1 psi |
| Nominal kapasite koşulu, Sıcak gaz [IMP] | tcond=86 °F tdisc=176 °F tevap=14 °F thotgas=140 °F tsub=9 °F |
| Nominal kapasite koşulu, Sıcak gaz [SI] | tcond=30 °C tdisc=80 °C tevap=-10 °C thotgas=60 °C tsub=5K |
| Nominal kapasite koşulu, Sıvı kapasitesi [IMP] | tcond=86 °F tevap=14 °F tsub=9 °F |
| Nominal kapasite koşulu, Sıvı kapasitesi [SI] | tcond=30 °C tevap=-10 °C tsub=5K |
| Onay | C UL US LISTELİ EAC |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | 518b3853-2efc-40fc-8f8b-d06930d032bb |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 140 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -50 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 285 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -58 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R1233zd(E) R1234yf R1234ze(E) R134a R22/R407C R32 R404A/R507A R407A R407F R407H R410A R448A R449A R449B R450A R452A R452B R454A R454B R454C R455A R513A R515B R516A |
| Tasarım | Piston |
| Tip | NRV 6 |
| UL evaluated | Yes |
| UL onay dosyası adı | SOĞUTUCU VALFİ 53R0 |
| UL onaylı soğutkanlar | R1233zd(E) R1234yf R1234ze(E) R134a R22 R32 R404A R407A R407C R407F R407H R410A R448A R449A R449B R450A R452A R452B R454A R454B R454C R455A R507A R513A R515B R516A |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R1234ze(E) R134a R513A R515B R516A |
| Yön | Düz |
| Çıkış bağlantısı tipi | Rakor |
| Çıkış boyutu [inç] | 1/4 in |
| Çıkış boyutu [mm] | 6 mm |
| Özdeş ürün | 020-0138 |
| Ürün adı | Check valve |
| Ürün grubu | Check valves |