| Model | Kod No | Bağlantı |
| NRV 22S | 020-1020 | 7/8" |
| NRV 22S | 020-1060 | 1 1/8" |
| NRV 28S | 020-1021 | 1 1/8" |
| NRV 35S | 020-1026 | 1 3/8" |
| NRV 35S | 020-1061 | 1 5/8" |
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.562 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.515 Kilogram |
| Hacim | 1.134 Liter |
| EAN | 5702422028925 |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 2 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 18 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağlantı malzemesi | Bakır |
| China RoHS compliance | Yes exceed limitations |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 9.83 gal/min |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Giriş bağlantısı tipi | LEHİM, ODF |
| Giriş boyutu [inç] | 7/8 in |
| Giriş boyutu [mm] | 22 mm |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Kategori | Art. 4, par. 3 |
| Kv değeri [m³/sa] | 8.5 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 46 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 667 psig |
| Min. Basınç düşüşü [bar] | 0.04 bar |
| Min. Basınç düşüşü [psi] | 0.6 psi |
| Nominal kapasite koşulu, Sıcak gaz [IMP] | tcond=86 °F tdisc=176 °F tevap=14 °F thotgas=140 °F tsub=9 °F |
| Nominal kapasite koşulu, Sıcak gaz [SI] | tcond=30 °C tdisc=80 °C tevap=-10 °C thotgas=60 °C tsub=5K |
| Nominal kapasite koşulu, Sıvı kapasitesi [IMP] | tcond=86 °F tevap=14 °F tsub=9 °F |
| Nominal kapasite koşulu, Sıvı kapasitesi [SI] | tcond=30 °C tevap=-10 °C tsub=5K |
| Onay | C UL US LISTELİ EAC |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | b3a34751-5701-488e-98f4-24be945efdc1 |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 140 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -50 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 285 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -58 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R1233zd(E) R1234yf R1234ze(E) R1270 R134a R170 R22/R407C R290 R32 R404A/R507A R407A R407F R407H R410A R448A R449A R449B R450A R452A R452B R454A R454B R454C R455A R513A R515B R516A R600 R600a |
| Tasarım | Piston |
| Tip | NRV 22s |
| UL evaluated | Yes |
| UL onay dosyası adı | SOĞUTUCU VALFİ 53R0 |
| UL onaylı soğutkanlar | R1233zd(E) R1234yf R1234ze(E) R1270 R134a R170 R22 R290 R32 R404A R407A R407C R407F R407H R410A R448A R449A R449B R450A R452A R452B R454A R454B R454C R455A R507A R513A R515B R516A R600 R600a |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R1234ze(E) R134a R513A R515B R516A |
| Yön | Köşe |
| Çıkış bağlantısı tipi | LEHİM, ODF |
| Çıkış boyutu [inç] | 7/8 in |
| Çıkış boyutu [mm] | 22 mm |
| Özdeş ürün | 020-1152 |
| Ürün adı | Check valve |
| Ürün grubu | Check valves |