STF-4001G3
061L1284
Akışkan sıcaklık aralığı [°C]: -30 - 140, MaksOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Emme bağlantısı boyutu [inç]: 1 3/4, Basma bağlantı boyutu [inç]: 1 1/2, Tasarım yapılandırması Stil: G
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 11.172 Kilogram |
| Net ağırlık | 11.171 Kilogram |
| Hacim | 49.273 Liter |
| EAN | 5702428273077 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 140 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 284 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1 1/2 |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 38.35 mm |
| Basma bağlantı tipi | DİŞİ |
| Bobin | Numara |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Darbe direnci standardı | JIS C 60068-2-27 |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1 3/4 |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 45.15 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Evap/kond bağlantı boyutu [inç] | 1 3/4 |
| Evap/kond bağlantı boyutu [mm] | 45,15 |
| Kapasite koşulu 1 [°C] | 0°C sub-cooling 38°C condensing 5°C evaporating 5°C super-heat |
| Kapasite koşulu 2 [°C] | 54,4 °C condensing 5°C sub-cooling 5°C super-heat 7,2°C evaporating |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 110.87 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 94.73 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 156.07 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 133.39 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 143.31 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 124.19 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 202.13 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 175.19 kW |
| Maks. Sızıntı [cm³/dk] | 15000 cm³/min |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 45 bar |
| MaksOPD [bar] | 31 bar |
| MaksOPD [psig] | 450 psig |
| MinODP [bar] | 3 bar |
| MinODP [psi] | 44 psi |
| Onay | CE VDE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 131 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| Proses bağlantısı malzemesi | Bakır |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Soğutucu akışkanlar | R134a R22 R404A R407C R410A |
| Tasarım yapılandırması Stil | G |
| Tip | STF |
| Tip tanımlaması | STF-4001G3 |
| Titreşim stabilitesi [m/sn²] | 19.6 m/s² |
| Titreşim testi standardı | JIS C 60068-2-6 |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |