EV220S, Fonksiyon: NC, G, 1/2, 3.000 m³/h, EPDM
042U4613
Akışkan önerileri: Water & Brine, Onay: c UL us; WRAS, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.28 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.26 Kilogram |
| EAN | 5702428653640 |
| Type | EV220S |
| Product group | Solenoid valves |
| Product Name Description | Solenoid valve |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Akışkan önerileri | Water & Brine |
| Aktüatör | S |
| Aktüatör boyutu | 9 mm klipsli S |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 15 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/2 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 3.45 gal/min |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.2 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 2.9 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Kv değeri [m³/sa] | 3 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 15 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Onay | WRAS c UL us |
| Orifis boyutu [mm] | 13 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 1/2 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Parça Program adı | EV220S |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | 5109bece-eeb9-4151-89cf-c63ee268441d |
| SCIP dosyası ürün adı | EV220S |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 50 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 300 ms |
| Tip | EV220S |
| Tip tanımlaması | EV220S 13 |
| UL evaluated | Yes |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| Özellik açıklaması | EV220S 13B G 12E NC000 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |