EV224B, Fonksiyon: NC, G, 1, 11.000 m³/h, NBR
032U8364
Akışkan önerileri: Basınçlı hava, Onay: DNVGL-CG-0339, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 1.385 Kilogram |
| Net ağırlık | 1.362 Kilogram |
| EAN | 5702423208036 |
| Type | EV224B |
| Product group | Solenoid valves |
| Product Name Description | Solenoid valve |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -10 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 140 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 14 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Mineral yağlı/yağsız hava Sentetik yağlı/yağsız hava |
| Akışkan önerileri | Basınçlı hava |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Açma/kapatma dengeleme orifisi | Opsiyonel Dengeleme orifisi |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 12.7 gal/min |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 33 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.3 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 479 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 4.35 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 11 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 50 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 725 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 33 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 479 psig |
| Onay | DNVGL-CG-0339 |
| Orifis boyutu [mm] | 25 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 1 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 60 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 140 °F |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | NBR |
| SCIP dosya no. | 3cbac950-b315-4f09-8c50-9c941ac8e526 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV224B NC- solenoid valve |
| Tip | EV224B |
| Tip tanımlaması | EV224B 25 |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| Özellik açıklaması | EV224B 25B G 1N NC000 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün grubu | Solenoid valves |