EV220B, Fonksiyon: NC, G, 1 1/2, 24 m³/h, EPDM
032U7140
Akışkan önerileri: Water & Brine, Onay: DNVGL-CG-0339; GL; PZH; CE, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 3.352 Kilogram |
| Net ağırlık | 2.867 Kilogram |
| EAN | 5702423015221 |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 248 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Nötr akışkan Buhar Maks 4 bar Sıcaklık: Bobine bağlı |
| Akışkan önerileri | Water & Brine |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Application | Açık |
| Açma/kapatma dengeleme orifisi | Opsiyonel Dengeleme orifisi |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1 1/2 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 27.7 gal/min |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 12 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.3 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 174 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 4.35 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 24 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 18 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 261 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 12 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 174 psig |
| Onay | CE DNVGL-CG-0339 GL PZH UKCA |
| Orifis boyutu [mm] | 40 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 1 1/2 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 80 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 176 °F |
| Parça Program adı | EV220B 15 - 50 |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | b8af40bc-3f7f-4177-bd55-c3503cccfc04 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV220B 15-50 brass NC - solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 1500 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 4000 ms |
| Tip | EV220B |
| Tip tanımlaması | EV220B 40 |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| Özellik açıklaması | EV220B 40B G 112E NC000 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |