EV220B, Fonksiyon: NC, NPT, 3/8, 1.5 m³/h, FKM
032U6519
Akışkan önerileri: Oil,Comp.Air,Vacuum, Onay: DNVGL-CG-0339; GL; C UL US LISTELİ, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.402 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.375 Kilogram |
| EAN | 5702423031597 |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 0 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 32 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Nötr akışkan |
| Akışkan önerileri | Oil,Comp.Air,Vacuum |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 15 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/8 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Bağlantı tipi | NPT |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 1.75 gal/min |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 9.791 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.1 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 142 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 1.45 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 1.5 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 50 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 725 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 24.1 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 350 psig |
| Onay | C UL US LISTELİ DNVGL-CG-0339 GL |
| Orifis boyutu [mm] | 10 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/8 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Parça Program adı | EV220B 6 - 22 |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | FKM |
| SCIP dosya no. | f440c2c1-98fa-405b-9256-d9b24590a97e |
| SCIP dosyası ürün adı | EV220B 6-22 brass NC - solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 50 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 300 ms |
| Tip | EV220B |
| Tip tanımlaması | EV220B 10 |
| UL evaluated | Yes |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| Özellik açıklaması | EV220B 10B N 38F NC000 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |