EV225B, Fonksiyon: NC, G, 3/4, 5.000 m³/h, PTFE
032U380631
Akışkan önerileri: Buhar, Onay: UL; CE; UR, Gövde Malzemesi: DZR pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 1.492 Kilogram |
| Net ağırlık | 1.416 Kilogram |
| EAN | 5702428473057 |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 185 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -10 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 365 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 14 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Hafif aşındırıcı akışkanlar |
| Akışkan önerileri | Buhar |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/4 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | DZR pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 240 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Min [V] | 208 V |
| Besleme voltajı [V] AC | 240 V |
| Bobin seçeneği | Geçme |
| Bobin tipi | BQ |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 5.8 gal/min |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Tırnak DIN 43650-A |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.3 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 4.35 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Gövde Malzemesi | DZR pirinç |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 10 W |
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 9.5 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Kv değeri [m³/sa] | 5 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 15 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Onay | CE UKCA UL UR |
| Orifis boyutu [mm] | 20 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/4 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 40 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 104 °F |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | PTFE |
| SCIP dosya no. | 37eed611-ac6e-4afb-8c8d-2fa1dd1fb454 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV225B - solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 20 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 20 ms |
| Tip | EV225B |
| Tip tanımlaması | EV225B 20 |
| UL evaluated | Yes |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| Özellik açıklaması | EV225B 20BD G 34T NC000 BQ240C |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |