EV310B, Fonksiyon: NC, G, 1/4, 0.150 m³/h, FKM
032U3673
Akışkan önerileri: Oil,Comp.Air,Vacuum, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Doğrudan kontrollü, Yol sayısı: 3/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.264 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.238 Kilogram |
| EAN | 5702423211739 |
| Type | EV310B |
| Product group | Solenoid valves |
| Product Name Description | Solenoid valve |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -10 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 14 °F |
| Akışkan önerileri | Oil,Comp.Air,Vacuum |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 16 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/4 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 0.17 gal/min |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 0 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 0.15 m³/h |
| Maks. test basıncı [bar] | 16 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 232 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Orifis boyutu [mm] | 2 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 5/64 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 40 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 104 °F |
| Parça Program adı | EV310B |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | FKM |
| SCIP dosya no. | b14e413f-777d-43a3-8d82-8968a252e86b |
| SCIP dosyası ürün adı | EV310B - solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 20 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 20 ms |
| Tip | EV310B |
| Tip tanımlaması | EV310B 2 |
| Yol sayısı | 3/2 |
| Çalışma | Doğrudan kontrollü |
| Özellik açıklaması | EV310B 2B G 14F NC040 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |