EV210B, Fonksiyon: NC, G, 1/4, 0.55 m³/h, EPDM
032U3600
Akışkan önerileri: Water & Brine, Gövde Malzemesi: Eko pirinç, Çalışma: Doğrudan kontrollü, Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.222 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.205 Kilogram |
| Hacim | 0.253 Liter |
| EAN | 5702423179022 |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 248 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | 140°C/3,6 bar düşük bas. buhar Nötr akışkan |
| Akışkan önerileri | Water & Brine |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 20 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Kapalı ve boşaltım |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/4 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Eko pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 0.64 gal/min |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 13 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 189 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 0 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Eko pirinç |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 0.55 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 19.5 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 283 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 13 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 189 psig |
| Orifis boyutu [mm] | 4.5 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/16 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 80 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 176 °F |
| Parça Program adı | EV210B |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | f39c9b5f-71a1-49e3-bc6d-20baa8f46870 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV210B brass NC - solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 20 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 20 ms |
| Tip | EV210B |
| Tip tanımlaması | EV210B 4.5 |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Doğrudan kontrollü |
| Özellik açıklaması | EV210B 4.5 G 14E NC000 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |