EV250B, Fonksiyon: NC, G, 3/4, 6.000 m³/h, EPDM
032U161416
Onay: SINTEF; PZH; CE, Gövde Malzemesi: DZR pirinç, Çalışma: Destekli kaldırma çalıştırmalı, Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 1.152 Kilogram |
| Net ağırlık | 1.09 Kilogram |
| EAN | 5702423187065 |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 248 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | -30–120 °C: 0–10 bar 120–140 °C: 0–4 bar Hafif aşındırıcı akışkanlar |
| Akışkan önerileri | Technical & Soft Water |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Kapalı ve boşaltım |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/4 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | DZR pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 24 V |
| Besleme voltajı [V] AC | 24 V |
| Bobin seçeneği | Geçme |
| Bobin tipi | BB |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 6.95 gal/min |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Tırnak DIN 43650-A |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 0 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
| Gövde Malzemesi | DZR pirinç |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 11 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Kv değeri [m³/sa] | 6 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 15 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Onay | CE PZH SINTEF UKCA |
| Orifis boyutu [mm] | 18 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/4 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 80 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 176 °F |
| Parça Program adı | EV250B |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | 23e5d8c0-c744-42b7-b414-f18776b38f4b |
| SCIP dosyası ürün adı | EV250B NC - solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 150 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 100 ms |
| Tip | EV250B |
| Tip tanımlaması | EV250B 18 |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Destekli kaldırma çalıştırmalı |
| Özellik açıklaması | EV250B 18BD G 34E NC000 BB024A |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |