EV210A, Fonksiyon: NC, G, 1/4, 0.08 m³/h, EPDM
032H8047
Onay: PZH, Gövde Malzemesi: Paslanmaz çelik, Çalışma: Doğrudan kontrollü, Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.139 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.133 Kilogram |
| Hacim | 0.113 Liter |
| EAN | 5702423151035 |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | İşlenmiş 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Hafif aşındırıcı akışkanlar |
| Akışkan önerileri | Technical & Soft Water |
| Aktüatör | A |
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 16 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Kapalı ve boşaltım |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/4 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 0.09 gal/min |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 30 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 435 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 0 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 0.08 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 20 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 50 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 725 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 50 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 725 psig |
| Orifis boyutu [mm] | 1.5 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 1/16 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Parça Program adı | EV210A |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 10 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 10 ms |
| Tip | EV210A |
| Tip tanımlaması | EV210A 1.5 |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Doğrudan kontrollü |
| Özellik açıklaması | EV210A 1.5SS G 14E NC000 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |