EV220B, Fonksiyon: NC, Flanş, 2 1/2 in, 50 m³/h, NBR
016D3330
Akışkan önerileri: Water,Brine,Oil,Air, Gövde Malzemesi: Dökme demir, Çalışma: Servo kontrollü (piston), Yol sayısı: 2/2
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 16.72 Kilogram |
| Net ağırlık | 15.884 Kilogram |
| EAN | 5702422130802 |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 2 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -25 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 194 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -13 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Nötr akışkan |
| Akışkan önerileri | Water,Brine,Oil,Air |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Application | Açık |
| Açma/kapatma dengeleme orifisi | Opsiyonel Dengeleme orifisi |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Bağlantı boyutu [inç] | 2 1/2 in |
| Bağlantı malzemesi | Dökme demir |
| Bağlantı standardı | EN 1092-1 |
| Bağlantı tipi | Flanş |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contain batteries | No |
| Customer part number | 00F709 |
| Cv değeri [gal/dk] | 58.1 gal/min |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.25 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 3.6 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Dökme demir |
| Kv değeri [m³/sa] | 50 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. test basıncı [bar] | 15 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 218 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Orifis boyutu [mm] | 65 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 2 1/4 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 80 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 176 °F |
| Parça Program adı | EV220B 65 - 100 |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | NBR |
| SCIP dosya no. | ca3467a2-054f-4e8c-b2c1-112e44e3f676 |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 5000 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 7000 ms |
| Tip | EV220B |
| Tip tanımlaması | EV220B 65 |
| Yol sayısı | 2/2 |
| Çalışma | Servo kontrollü (piston) |
| Özellik açıklaması | EV220B 65CI FL10 N NC000 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Flanşlar Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |