ETS 100C
034G7802
Giriş bağlantısı tipi: Lehim ODF, Giriş boyutu [mm]: 35.00, Çıkış boyutu [inç]: 1 3/8 in
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.451 Kg |
| Net ağırlık | 0.347 Kg |
| Volume | 1.687 Liter |
| EAN | 5702428888066 |
| Adım modu | 2 fazlı tam kademeli Yarım kademeli Micro kademe (önerilen) |
| Akış yönü | İkili akış |
| Akış yönü göstergesi | Lazerle işlenmiş 2 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 2 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| ATEX Satış metni | -40 / +70C II 3G Ex ec IIB T4 Gc |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bağlantı malzemesi | İki metalli: Çelik/bakır |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Dengeli port [Evet/Hayır] | EVET |
| Direnç [kOhm] | 0 kOhm |
| Elektrik bağlantısı | M12 |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 4 pim |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Erkek |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Faz akımı (RMS) [mA] | 600 mA |
| Faz akımı (tepe değeri) [mA] | 800 mA |
| Faz indüktansı [µH] | 14000 μH |
| Giriş bağlantısı tipi | Lehim ODF |
| Giriş boyutu [inç] | 1 3/8 in |
| Giriş boyutu [mm] | 35 mm |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Gözetleme camı | Tür SG (N göstergesi) |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kategori | Art. 4, par. 3 |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Kv değeri [m³/sa] | 5 m³/h |
| Maks izin verilen görev döngüsü [%] | 100 % |
| Maks toplam Güç Tüketimi Akım Cihazı [W] | 7.2 W |
| Maks toplam Güç Tüketimi Voltaj Cihazı [W] | 7.2 W |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 50 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 725 psig |
| MaksOPD [bar] | 40 bar |
| MaksOPD [psi] | 580 psi |
| MaksOPD ters [bar] | 40 bar |
| MaksOPD ters [psi] | 580 psi |
| Manuel çalışma seçeneği | AST-G servis sürücüsü |
| Marka | Colibri |
| Motor tipi | İki kutuplu |
| Nominal kapasite koşulları [IMP] | tcond=90 °F tevap=40 °F tliq=82 °F |
| Nominal kapasite koşulları [SI] | tcond=32 °C tevap=5 °C tliq=28 °C |
| Nominal kapasite koşulu notu | Tam strok açık, normal akış |
| Nominal kapasite R134a [kW] | 413 kW |
| Nominal kapasite R134a [TR] | 119 TR |
| Nominal kapasite R22 [kW] | 525.6 kW |
| Nominal kapasite R22 [TR] | 149.3 TR |
| Nominal kapasite R404A/R507 [kW] | 393 kW |
| Nominal kapasite R404A/R507 [TR] | 183 TR |
| Nominal kapasite R407C [kW] | 577 kW |
| Nominal kapasite R407C [TR] | 166 TR |
| Nominal kapasite R410A [kW] | 635 kW |
| Nominal kapasite R410A [TR] | 183 TR |
| Onay | ATEX CCC CE CMIM EAC LLC CDC TYSK UKCA UR |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 158 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Product Name Description | Electric expansion valve |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9) |
| SCIP dosya no. | a7e2b719-80cd-47e9-b4fb-ab4f8fb9cd50 |
| SCIP dosyası ürün adı | ETS 12C-100C with sight glass |
| Soğutucu akışkan sıcaklığı [ºC] [Maks] | 70 °C |
| Soğutucu akışkan sıcaklığı [ºC] [Min] | -40 °C |
| Soğutucu akışkan sıcaklığı [ºF] [Maks] | 158 °F |
| Soğutucu akışkan sıcaklığı [ºF] [Min] | -40 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R1233zd(E) R1234ze(E) R134a R22 R227ea R23 R245fa R404A R407A R407B R407C R407F R407H R410A R412A R413A R417A R422A R422B R422D R427A R438A R442A R447A R448A R449A R449B R450A R452A R454A R454C R455A R463A R502 R507A R512A R513A R513B R515A R515B R516A |
| Tam hareket süresi hızı [sn] [Maks] | 6 s |
| Tam hareket süresi hızı [sn] [Min] | 3 s |
| Tip | ETS 100C |
| Toplam adım | 600 (tam kademeli) |
| UK RoHS compliance | Out of scope |
| UL onaylı soğutkanlar | R134a R227ea R23 R404A R407A R407C R407F R410A R417A R422A R422D R427A R438A R448A R449A R450A R452A R507A R513A |
| Uyumlu Danfoss kontrolörleri | EKE 1A EKE 1B EKE 1C MCX 061V MCX 152V |
| Yağ uyumluluğu | MO POE |
| Yağsız soğutkanlar | R1234ze(E) R134a R513A R515A R515B R516A |
| Yön | Düz |
| Çalışma akımı maks. [A] | 0.8 A |
| Çıkış bağlantısı tipi | Lehim ODF |
| Çıkış boyutu [inç] | 1 3/8 in |
| Çıkış boyutu [mm] | 35 mm |
| Ürün aksesuarları | Kademeli valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Expansion valves |