BE240AS, DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 240, Çoklu paket
018F6177
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 240, Frekans [Hz]: 50 Hz, Koruma sınıfı IP: IP20
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.294 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.277 Kilogram |
| Volume | 0.275 Liter |
| EAN | 5702428024426 |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 50 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 97 % |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % |
| Bağıl Nem koşulları | Yoğuşmasız |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 240 V |
| Besleme voltajı [V] AC | 240 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Geçme |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Dahil olan parçalar | Kapak |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 19 VA |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 11 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Koruma sınıfı IP | IP20 |
| Onay | CE EAC LLC CDC TYSK UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 175 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV210B EV212B EV220B 15 - 50 EV220B 6 - 22 EV220B 65 - 100 EV222B EV224B EV227B EV250B EV251B |
| Product Name Description | Solenoid coil |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Renk | Mavi |
| SCIP dosya no. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Tip | BE240AS |
| Tip tanımlaması | BE240AS |
| UK RoHS compliance | Out of scope |
| Uyum | EN 60730-1 |
| Yedek parça sayısı | 018F6177 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |