| Model | Btu 50 Hz | Disp. CC | Nominal Güç | Voltaj | Emme | Basma | Çalışma Rejimi | Yağ Miktarı (Lt) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SZ 090-4VI | 72.000 | 120,5 | 7,5 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/8" | 3/4" | +15°C / -20°C (MBP) | 3,3 |
| SZ 100-4VI | 80.000 | 127,2 | 8,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/8" | 3/4" | +15°C / -20°C (MBP) | 3,3 |
| SZ 110-4VI | 88.000 | 144,2 | 9,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/8" | 7/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 3,3 |
| SZ 120-4VI | 96.000 | 166,6 | 10 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/8" | 7/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 3,3 |
| SZ 125-4RI | 104.150 | 166,6 | 10 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/8" | 7/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 3,8 |
| SZ 148-4VAI | 119.800 | 199 | 12 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 3,6 |
| SZ 160-4RAI | 129.700 | 216,6 | 13 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 4,0 |
| SZ 161-4VAI | 129.700 | 216,6 | 13 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 4,0 |
| SZ 175-4RI | 140.000 | 233,3 | 14 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 6,2 |
| SZ 185-4CAI | 148.000 | 249,9 | 15 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 6,2 |
| SZ 185-4RI | 148.000 | 249,9 | 15 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 6,2 |
| SY 240-A4PBI | 201.700 | 347,6 | 20 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 6,8 |
| SY 300-A4PBI | 248.100 | 437,5 | 25 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 3/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 8,0 |
| SY 380-A4CBI | 305.800 | 531,2 | 30 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 2 1/8" | 1 3/8" | +15°C / -20°C (MBP) | 8,5 |
Scroll compressor, SZ090S4VC
SZ090-4VI
Refrigerants: R404A; R407C; R134a, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 380-415/3/50 460/3/60, Packing format: Single pack
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 70.53 Kilogram |
| Net ağırlık | 65 Kilogram |
| Hacim | 0.23 Cubic meter |
| EAN | 5702428582889 |
| 50 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 2900 rpm |
| 50 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 380 V |
| 50 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 400 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 342 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 440 V |
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 414 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 506 V |
| Ambalaj ağırlığı [Kg] | 69 kg |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Ambalaj genişliği [mm] | 370 mm |
| Ambalaj miktarı | 1 |
| Ambalaj uzunluğu [mm] | 470 mm |
| Ambalaj yüksekliği [mm] | 596 mm |
| Ayar portu DB | Schrader |
| Ayar portu YB | YOK |
| Basma bağlantı boru boyutu [inç] | 3/4 in |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 3/4 in |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 465 mm |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Bağlantı tipi | Sert lehimli |
| Brand technique | Scroll kompresör |
| Cam montajı | Dişli |
| Cam torku [Nm] | 50 N-m |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Yes exceed limitations |
| Contain batteries | No |
| Description | SZ090-4 |
| Düşük basınç tarafı TS Maks | 54 °C |
| Düşük basınç tarafı TS Min | -35 °C |
| Düşükbasınç tarafı hacmi | 13 L |
| Ekonomizer | Numara |
| Emme bağlantısı boru boyutu [inç] | 1 1/8 in |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1 1/8 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 142 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I 6(a) 6(a)-I 6(c) 7(a) 8(b) |
| Fabrika DB [bar] | 25 bar |
| Fabrika YB [bar] | 33 bar |
| Family | SZ |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 50/60 |
| GP DB torku [Nm] | 15 N-m |
| Gönderilen montaj parçası | Lastik rondela, cıvata, somun, manşon ve pullarla birlikte montaj kiti |
| Gönderilen talimatlar | Montaj talimatları |
| Gönderilen yağ | İlk yağ yükü |
| Güç bağlantıları | Vida 4,8 mm |
| In scope of WEEE | No |
| IP koruma sınıfı | IP54 (kablo rakoruyla) |
| Kapasite kontrolü | Sabit hız |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Konfigürasyon kodu | Tekli |
| LRA | 98 A |
| Maksimum Çalışma Akımı [MOC] | 17 A |
| Max pressure (PS) - high side | 34.3 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 25 bar |
| MCC | 18.5 A |
| Model number | SZ090S4VC |
| Montaj torku [Nm] | 21 N-m |
| Motor koruması | İç aşırı yük koruyucu |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Onay | CE UL UKCA |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Renk | Mavi |
| RLA | 13.2 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| SCIP dosya no. | 2e9b0776-281a-4205-bf1f-dbeea526b31d |
| SCIP dosyası ürün adı | SM084/SM090/SM100/SM110/SM120/SM148/SM161/SZ084/SZ090/SZ100/SZ110/SZ120/SZ148/SZ161 |
| Segman kullanımı | İklimlendirme |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 8.5 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R134a R404A R407C |
| Süpürme hacmi [cm3] | 120.5 cm³ |
| Teknoloji | Scroll |
| Test DB [bar] [Maks] | 25 bar |
| Test farkı [bar] [Maks] | 24 bar |
| Test YB [bar] [Maks] | 32 bar |
| Tip | SZ090 |
| Toplam yükseklik [mm] | 508 mm |
| Tork gücü [Nm] | 3 N-m |
| Tork topraklama [Nm] | 2 N-m |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL evaluated | Yes |
| Viskozite [cP] | 32 cP |
| Yağ dengeleme | 3/8 inç' rakor SAE |
| Yağ dengeleme torku [Nm] | 48 N-m |
| Yağ referansı | 160SZ |
| Yağ tipi | POE |
| Yağ yükü [L] | 3.25 L |
| Yüksek basınç taraf TS Maks | 150 °C |
| Yüksek basınç tarafı Hacmi | 1.1 L |
| Yüksek basınç tarafı TS Min | -35 °C |
| Çap [mm] | 254 mm |
| Çizim numarası | 8552036b |
| Özdeş sarımlı üç fazlı kompresörler için sarım direnci [Ohm] | 1.48 Ohm |
| Ürün adı | Scroll compressor SZ |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |