| Model | Kod No | Btu 50 Hz | Disp. CC | Nominal Güç | Voltaj | Emme | Basma | Çalışma Rejimi | Yağ Miktarı (Lt) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SH 090 A4ALC | 120H0003 | 76.100 | 88,4 | 8,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/8" | 7/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 3,0 |
| SH 105 A4ALC | 120H0211 | 91.500 | 103,5 | 9,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/8" | 7/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 3,3 |
| SH 120 A4ALC | 120H0013 | 102.400 | 116,9 | 10 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/8" | 7/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 3,3 |
| SH 140 A4ALC | 120H0201 | 118.400 | 132,9 | 12 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/8" | 7/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 3,3 |
| SH 161 A4ALC | 120H0023 | 132.400 | 151,7 | 13 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/8" | 7/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 3,3 |
| SH 184 A4ALC | 120H0361 | 152.600 | 170,3 | 15 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 6,7 |
| SH 240 A4ABE | 120H0299 | 203.800 | 227,6 | 20 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 6,7 |
| SH 295 A4ABE | 120H0827 | 249.800 | 276,5 | 25 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 6,7 |
| SH 380 A4ABE | 120H0255 | 308.900 | 345,0 | 30 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 1/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 6,7 |
| SH 485 A4ABA | 120H1064 | 397.300 | 442,6 | 40 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 5/8" | 1 3/8" | +15°C / -30°C (MBP) | 6,7 |
Scroll compressor, SH090A4ALC
120H0003
Refrigerants: R410A, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 380-415/3/50 460/3/60, Packing format: Single pack
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 61.91 Kilogram |
| Net ağırlık | 58 Kilogram |
| Hacim | 0.23 Cubic meter |
| EAN | 5702428980883 |
| 50 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 2900 rpm |
| 50 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 380 V |
| 50 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 400 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 342 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 440 V |
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 414 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 506 V |
| Ambalaj ağırlığı [Kg] | 60 kg |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Ambalaj genişliği [mm] | 370 mm |
| Ambalaj miktarı | 1 |
| Ambalaj uzunluğu [mm] | 470 mm |
| Ambalaj yüksekliği [mm] | 596 mm |
| Ayar portu YB | YOK |
| Basma bağlantı boru boyutu [inç] | 7/8 in |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 7/8 in |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 451 mm |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Bağlantı tipi | Sert lehimli |
| Brand technique | Scroll kompresör |
| Cam montajı | Dişli |
| Cam torku [Nm] | 50 N-m |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Yes exceed limitations |
| Contain batteries | No |
| Description | SH090-4 |
| Düşük basınç tarafı TS Maks | 55 °C |
| Düşük basınç tarafı TS Min | -35 °C |
| Düşükbasınç tarafı hacmi | 11.7 L |
| Ekonomizer | Numara |
| Emme bağlantısı boru boyutu [inç] | 1 1/8 in |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1 1/8 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 235 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I 6(a) 6(a)-I 6(c) 7(a) 8(b) |
| Fabrika DB [bar] | 0 bar |
| Fabrika YB [bar] | 0 bar |
| Family | SH |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 50/60 |
| Gönderilen montaj parçası | Lastik rondela, cıvata, somun, manşon ve pullarla birlikte montaj kiti |
| Gönderilen talimatlar | Montaj talimatları |
| Gönderilen yağ | İlk yağ yükü |
| Güç bağlantıları | Vida 4,8 mm |
| In scope of WEEE | No |
| IP koruma sınıfı | IP54 (kablo rakoruyla) |
| Kapasite kontrolü | Sabit hız |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Konfigürasyon kodu | Tekli |
| LRA | 98 A |
| Maksimum Çalışma Akımı [MOC] | 19 A |
| Max pressure (PS) - high side | 48.7 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 33.3 bar |
| MCC | 22 A |
| Model number | SH090A4ALC |
| Montaj torku [Nm] | 15 N-m |
| Motor koruması | İç aşırı yük koruyucu |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Onay | CE UL UKCA |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Renk | Mavi |
| RLA | 14.3 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| SCIP dosya no. | bff3e2c3-5aad-40f0-b874-7eee67aaf788 |
| SCIP dosyası ürün adı | CSHD092-183/DSF090-200/DSH090-184/SH090-184/SJ161/WSH090-184 |
| Segman kullanımı | İklimlendirme |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 5.9 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R410A |
| Süpürme hacmi [cm3] | 88.4 cm³ |
| Teknoloji | Scroll |
| Test DB [bar] [Maks] | 33.3 bar |
| Test farkı [bar] [Maks] | 37 bar |
| Test YB [bar] [Maks] | 48.7 bar |
| Tip | SH090 |
| Toplam yükseklik [mm] | 482 mm |
| Tork gücü [Nm] | 3 N-m |
| Tork topraklama [Nm] | 2 N-m |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL evaluated | Yes |
| Viskozite [cP] | 32 cP |
| Yağ dengeleme | 1-3/4"Rotolock |
| Yağ referansı | 160SZ |
| Yağ tipi | POE |
| Yağ yükü [L] | 3 L |
| Yüksek basınç taraf TS Maks | 150 °C |
| Yüksek basınç tarafı Hacmi | 0.7 L |
| Yüksek basınç tarafı TS Min | -35 °C |
| Çap [mm] | 243 mm |
| Çizim numarası | 8560004 |
| Özdeş sarımlı üç fazlı kompresörler için sarım direnci [Ohm] | 1.47 Ohm |
| Ürün adı | Scroll compressor SH |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |