| Model | Kod No | Disp. CC | Nominal Güç | Voltaj | Emme | Basma | Çalışma Rejimi | Yağ Miktarı (Lt) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLZ 015 T5LP9A | 121L8631 | 33,8 | 2,0 Hp | 220 V 50Hz | 3/4" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,1 |
| MLZ 021 T5LP9A | 121L8635 | 46,2 | 3,0 Hp | 220 V 50Hz | 3/4" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,1 |
| MLZ 030 T5LC9A | 121L8643 | 68,8 | 4,0 Hp | 220 V 50Hz | 7/8" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,1 |
| MLZ 038 T5LC9A | 121L8647 | 81,0 | 5,0 Hp | 220 V 50Hz | 7/8" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,1 |
| MLZ 015 T4LP9A | 121L8629 | 33,8 | 2,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 3/4" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,1 |
| MLZ 021 T4LP9A | 121L8633 | 46,2 | 3,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 3/4" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,1 |
| MLZ 026 T4LP9A | 121L8637 | 57,1 | 3,5 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 3/4" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,1 |
| MLZ 030 T4LC9A | 121L8641 | 68,8 | 4,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,6 |
| MLZ 038 T4LC9A | 121L8645 | 81,0 | 5,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,6 |
| MLZ 045 T4LC9A | 121L8649 | 98,6 | 6,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +10°C / -25 °C (MBP) | 1,6 |
| MLZ 048 T4LC9A | 121L8651 | 107,5 | 7,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 3/4" | +10°C / -25 °C (MBP) | 2,7 |
| MLZ 058 T4LC9A | 121L8653 | 126,0 | 7,5 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/8" | 7/8" | +10°C / -25 °C (MBP) | 2,7 |
| MLZ 066 T4LC9A | 121L8657 | 148,8 | 9,0 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/8" | 7/8" | +10°C / -25 °C (MBP) | 2,7 |
| MLZ 076 T4LC9A | 121L8655 | 162,4 | 10 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/8" | 7/8" | +10°C / -25 °C (MBP) | 2,7 |
Scroll compressor, MLZ015T4LP9B
121L8421
Refrigerants: R404A; R452A; R407A; R134a; R454C; R407F; R513A; R448A; R455A; R449A, Segment usage: Refrigeration HT; Refrigeration MT, Compressor power supply [V]: 380-415/3/50 460/3/60, Packing format: Single pack
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 32.55 Kilogram |
| Net ağırlık | 28.5 Kilogram |
| Hacim | 0.1 Cubic meter |
| EAN | 5702424537296 |
| 50 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 2900 rpm |
| 50 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 380 V |
| 50 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 415 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 342 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 457 V |
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 414 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 506 V |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Ambalaj miktarı | 1 |
| Ayar portu DB | YOK |
| Ayar portu YB | YOK |
| Basma bağlantı boru boyutu [inç] | 1/2 in |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1/2 in |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 360 mm |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Bağlantı tipi | Sert lehimli |
| Brand technique | Scroll kompresör |
| Cam montajı | Dişli |
| Cam torku [Nm] | 53 N-m |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Yes exceed limitations |
| Contain batteries | No |
| Description | MLZ015T4B |
| Ekonomizer | Numara |
| Emme bağlantısı boru boyutu [inç] | 3/4 in |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 3/4 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 231 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I 6(a) 6(a)-I 6(c) 7(a) 8(b) |
| Family | MLZ |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 50/60 |
| Güç bağlantıları | Tırnak |
| In scope of WEEE | No |
| IP koruma sınıfı | IP22 |
| Kapasite kontrolü | Sabit hız |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Konfigürasyon kodu | Tekli |
| LRA | 30 A |
| Max pressure (PS) - high side | 30.8 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 26.2 bar |
| MCC | 7 A |
| Model number | MLZ015T4LP9B |
| Motor koruması | İç aşırı yük koruyucu |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Onay | CE UKCA UL |
| Renk | Mavi |
| RLA | 4.5 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| Sarım direnci 1-2 [Ohm] | 6.72 |
| Sarım direnci 1-3 [Ohm] | 4.95 |
| Sarım direnci 2-3 [Ohm] | 6.72 |
| Segman kullanımı | Soğutma MT Soğutma HT |
| Sıvı enjeksiyon | Numara |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 3.63 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R134a R404A R407A R407F R448A R449A R452A R454C R455A R513A |
| Süpürme hacmi [cm3] | 33.77 cm³ |
| Taban plakasından yükseklik [mm] | 393 mm |
| Teknoloji | Scroll |
| Tip | MLZ015B |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL evaluated | Yes |
| Viskozite [cP] | 46 cP |
| Yağ dengeleme | YOK |
| Yağ gideri | 1/4 inç' rakor |
| Yağ referansı | 215PZ |
| Yağ tipi | POE |
| Yağ yükü [L] | 1.14 L |
| Çap [mm] | 164 mm |
| Çizim numarası | 8590030 |
| Ürün adı | Scroll compressor MLZ |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |