| Model | Kod No | m³/h | Nominal Güç | Voltaj | Emme | Basma | Çalışma Rejimi | Yağ Miktarı (Lt) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LLZ 013 T4LQ9 | 121L9517 | 11,7 | 4 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/4" & 7/8" | 1" & 5/8" | -10°C / -40 °C (LBP) | 1,62 |
| LLZ 015 T4LQ9 | 121L9513 | 14,5 | 5 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/4" & 7/8" | 1" & 5/8" | -10°C / -40 °C (LBP) | 1,62 |
| LLZ 018 T4LQ9 | 121L9509 | 17,0 | 6 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 1/4" & 7/8" | 1" & 5/8" | -10°C / -40 °C (LBP) | 1,62 |
| LLZ 024 T4LQ9 | 121L9505 | 20,9 | 8 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/4" & 1 3/8" | 1 1/4" & 7/8" | -10°C / -40 °C (LBP) | 2,51 |
| LLZ 034 T4LQ9 | 121L9543 | 29,4 | 10 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 1 3/4" & 1 3/8" | 1 1/4" & 7/8" | -10°C / -40 °C (LBP) | 2,51 |
Scroll compressor, LLZ013T4LQ9
121L9517
Refrigerants: R404A, Segment usage: Refrigeration LT, Compressor power supply [V]: 380-415/3/50 460/3/60, Packing format: Single pack
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 46 Kilogram |
| Net ağırlık | 42 Kilogram |
| Hacim | 0.05 Cubic meter |
| EAN | 5702424540951 |
| 50 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 2900 rpm |
| 50 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 380 V |
| 50 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 415 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 340 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 457 V |
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 414 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 506 V |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Ambalaj miktarı | 1 |
| Ayar portu DB | YOK |
| Ayar portu YB | YOK |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1 in |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 458 mm |
| Bağlantı notu | Contalar, somunlar ve manşonları olan emme, ekonomizer ve tahliye tesisatı için rotolock bağlantı kiti |
| Bağlantı standardı | Rotolock |
| Bağlantı tipi | Rotolock |
| Brand technique | Scroll kompresör |
| Cam montajı | Dişli |
| Cam torku [Nm] | 53 N-m |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Yes exceed limitations |
| Contain batteries | No |
| Description | LLZ013T4 |
| Ekonomizer | EVET |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1 1/4 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 309 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I 6(a) 6(a)-I 6(c) 7(a) 8(b) |
| Family | LLZ |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 50/60 |
| Genişlik [mm] | 232 mm |
| Gönderilen montaj parçası | Lastik rondela ve manşonla birlikte montaj kiti |
| Gönderilen talimatlar | Montaj talimatları |
| Gönderilen yağ | İlk yağ yükü |
| Güç bağlantıları | Vidalı konektörler 10-32 UNF x 9,5 |
| In scope of WEEE | No |
| IP koruma sınıfı | IP22 |
| Kapasite kontrolü | Sabit hız |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Konfigürasyon kodu | Tekli |
| LRA | 62 A |
| Max pressure (PS) - high side | 28.5 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 25.4 bar |
| MCC | 12 A |
| Model number | LLZ013T4LQ9 |
| Motor koruması | İç aşırı yük koruyucu |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Onay | CCC CE UL UKCA |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Renk | Mavi |
| RLA | 8 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| SCIP dosya no. | df558db8-e518-4a4c-a654-f7f2b8bda810 |
| Segman kullanımı | Soğutma LT |
| Sıvı enjeksiyon | EVET |
| Sıvı enjeksiyon vanası | Sporlan Y1037-1/2-230-3/8ODFX3/8ODF |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 4.54 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R404A |
| Süpürme hacmi [cm3] | 67.4 cm³ |
| Teknoloji | Scroll |
| Tip | LLZ013 |
| Toplam yükseklik [mm] | 485 mm |
| Tork gücü [Nm] | 3 N-m |
| Tork topraklama [Nm] | 2 N-m |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL evaluated | Yes |
| Uzunluk [mm] | 232 mm |
| Viskozite [cP] | 32 cP |
| Yağ dengeleme | YOK |
| Yağ gideri | YOK |
| Yağ referansı | 160HV |
| Yağ tipi | PVE |
| Yağ yükü [L] | 1.62 L |
| Yükseklik ekonomizeri [mm] | 381.7 mm |
| Çap [mm] | 184 mm |
| Çizim numarası | 0SR7510D-2 |
| Ürün adı | Scroll compressor LLZ |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |