| Model | Kod No | Btu 50 Hz | Disp. CC | Nominal Güç | Voltaj | Emme | Basma | Çalışma Rejimi | Yağ Miktarı (Lt) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HRH 036 U5LP6 | 121L1176 | 30.000 | 34,74 | 3 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 3/4" | 1/2" | +15°C / -20°C (MBP) | 1,06 |
| HRH 036 U4LP6 | 121L1201 | 30.000 | 34,74 | 3 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 3/4" | 1/2" | +15°C / -20°C (MBP) | 1,06 |
| HRH 040 U4LP6 | 121L1211 | 33.300 | 39,64 | 3,3 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +15°C / -20°C (MBP) | 1,33 |
| HRH 044 U4LP6 | 121L1361 | 36.600 | 42,61 | 3,7 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +15°C / -20°C (MBP) | 1,57 |
| HRH 054 U4LP6 | 121L1376 | 45.000 | 52,11 | 4,5 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +15°C / -20°C (MBP) | 1,57 |
| HLH 061 U4LP6 | 121L2052 | 50.800 | 57,78 | 5,1 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +15°C / -20°C (MBP) | 1,57 |
| HLJ 072 U4LP6 | 121L1396 | 60.000 | 67,97 | 6 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +15°C / -20°C (MBP) | 1,57 |
| HLJ 083 U4LP6 | 121L1401 | 70.000 | 78,08 | 7 Hp | 380 V / 400V 50Hz, 460V 60Hz | 7/8" | 1/2" | +15°C / -20°C (MBP) | 1,57 |
Scroll compressor, HRH036U5LP6
121L1176
Refrigerants: R410A, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 220-240/1/50, Packing format: Single pack
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 34.67 Kilogram |
| Net ağırlık | 30.67 Kilogram |
| Hacim | 0.1 Cubic meter |
| EAN | 5702424064228 |
| 50 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 2900 rpm |
| 50 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 230 V |
| 50 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 230 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 207 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 253 V |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Ambalaj miktarı | 1 |
| Ayar portu DB | YOK |
| Ayar portu YB | YOK |
| Basma bağlantı boru boyutu [inç] | 1/2 in |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1/2 in |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 379 mm |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Bağlantı tipi | Sert lehimli |
| Brand technique | Scroll kompresör |
| Cam montajı | YOK |
| CE evaluated | Yes |
| China RoHS compliance | Yes exceed limitations |
| Contain batteries | No |
| Description | HRH036U5 |
| Ekonomizer | Numara |
| Emme bağlantısı boru boyutu [inç] | 3/4 in |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 3/4 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 250 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I 6(a) 6(a)-I 6(c) 7(a) 8(b) |
| Family | HRH |
| Faz | 1 |
| Frekans [Hz] | 50 |
| Gaz dengeleme | Yok |
| Genişlik [mm] | 239 mm |
| Gönderilen montaj parçası | Lastik rondela ve manşonla birlikte montaj kiti |
| Gönderilen talimatlar | Montaj talimatları |
| Gönderilen yağ | İlk yağ yükü |
| Güç bağlantıları | Tırnak |
| In scope of WEEE | No |
| IP koruma sınıfı | IP22 |
| Kapasite kontrolü | Sabit hız |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 220-240/1/50 |
| Kondansatör A kapasitesi | 70 µF |
| Kondansatör B kapasitesi | 145-175 µF |
| Konfigürasyon kodu | Tekli |
| LRA | 97 A |
| Max pressure (PS) - high side | 46.1 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 31.1 bar |
| MCC | 25.5 A |
| Model number | HRH036U5LP6 |
| Motor koruması | İç aşırı yük koruyucu |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 220-240/1/50 |
| Onay | CE UL UKCA |
| Renk | Mavi |
| RLA | 16.3 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| Segman kullanımı | İklimlendirme |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 3.63 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R410A |
| Süpürme hacmi [cm3] | 34.74 cm³ |
| Tek fazlı kompresörler için ana sarım direnci [Ohm] | 0.69 |
| Tek fazlı kompresörler için yardımcı sarım direnci (başlangıç sarımı) [Ohm] | 1.51 |
| Teknoloji | Scroll |
| Tip | HRH036 |
| Toplam yükseklik [mm] | 413 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL evaluated | Yes |
| Uzunluk [mm] | 239 mm |
| Viskozite [cP] | 68 cP |
| Yağ dengeleme | YOK |
| Yağ referansı | 320HV |
| Yağ tipi | PVE |
| Yağ yükü [L] | 1.06 L |
| Çap [mm] | 165 mm |
| Çizim numarası | 0XC6301B-2 |
| Ürün adı | Scroll compressor HRH |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |