DANFOSS Sensor Pocket CAS/KPS 110mm G½"
060L327166
Sensor Pocket CAS/KPS 110mm G½", Ambalaj biçimi: Çoklu paket, Ambalaj başına düşen miktar: 10
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.084 Kg |
| Net ağırlık | 0.082 Kg |
| Volume | 0.135 Liter |
| EAN | 5702423156016 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 10 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Basınç giriş bağlantısı boyutu [inç] | 1/2 |
| Basınç giriş bağlantısı standardı | ISO 228-1 |
| Basınç giriş bağlantısı tipi | G |
| Basınç girişi İç/Dış | Harici |
| Dahili sensör yuvası Ø [mm] | 13.5 mm |
| Harici sensör yuvası Ø [mm] | 15 mm |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kullanıldığı ürün | CAS KPS MBC RT |
| Product Name Description | Sensor pocket |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Sensör kovanı malzemesi | Pirinç |
| Sensör yuvası bağlantı uzunluğu [mm] | 22 mm |
| Sensör yuvası uzunluğu min. [inç] | 4 3/8 in |
| Sensör yuvası uzunluğu min. [mm] | 110 mm |
| Tip | Accessory |
| Tip tanımlaması | Sensör cebi |
| Ürün grubu | Switches accessories |