DANFOSS KPS79
060L314366
DENİZCİLİK UYGULAMALARI,MARİN SERTİFİKALI
Sıcaklık aralığı [°C]: 50 - 100, Resetleme fonksiyonu: Otomatik, Kontak fonksiyonu: SPDT altın, Sensör türü: Uzak termometre, Kılcal boru uzunluğu [mm]: 3000, Koruma sınıfı IP: IP67
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 1.306 Kg |
| Net ağırlık | 1.241 Kg |
| Volume | 3.555 Liter |
| EAN | 5702423147946 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 10 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Ekipman | Zırhlı kap. boru |
| Elektrik bağlantısı | Vidalı kablo girişi |
| Elektrik bağlantısı boyutu | Pg 13.5 |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Dişi |
| Elektrik bağlantısı standardı | DIN 40430 |
| Elektrik bağlantısı yorumları | Metal kablo rakoru |
| Elektrik özelliği standardı | EN 60947-5 |
| EN 60947 elektrik özellikleri | Kirlilik derecesi: 3 Nominal impuls gerilimi: 4 kV İzolasyon: 400 V Short circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 kablo özellikleri | Kordon, yüzüklü: 0,5-1,5 mm2 Kordon, yüzüksüz: 0,7-2,5 mm2 Katı/Damarlı: 0,75-2,5 mm2 |
| Fark tipi | Ayarlanabilir |
| Fark, Min. aralık ayarında [K] [Maks] | 16 K |
| Fark, Min. aralık ayarında [K] [Min] | 4 K |
| Fark, Min. aralık ayarında [°C] [Maks] | 16 °C |
| Fark, Min. aralık ayarında [°C] [Min] | 4 °C |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kılcal boru uzunluğu [mm] | 3000 mm |
| Kılcal boru uzunluğu oranı | 118 1/8 in |
| Kontak değeri | AC15=4 A, 440 V AC1=10 A, 440 V AC3=6 A, 440 V DC13=12 W, 220 V for gold 1…30mA, 5...30V |
| Kontak fonksiyonu | SPDT altın |
| Koruma | evet |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Maks. sensör sıcaklığı [°C] | 200 °C |
| Maks. sensör sıcaklığı [°F] | 392 °F |
| Onay | ABS BV CCC CCS CE DNV EAC GL LLC CDC EURO-TYSK LR LVD NKK RINA RMRS RoHS RoHS Çin TYSK UL UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 158 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Ortam Sıcaklığı Notu | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Product Name Description | Thermostat |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Resetleme fonksiyonu | Otomatik |
| SCIP dosya no. | 84be8326-1b95-4f87-afb0-90ae08b65f06 |
| Sensör boyutu (Ø x L) [inç] | 1/2 x 2 1/2 in |
| Sensör boyutu (Ø x L) [mm] | 13 x 63 mm |
| Sensör türü | Uzak termometre |
| Sensör yuvası uzunluğu min. [inç] | 3 in |
| Sensör yuvası uzunluğu min. [mm] | 75 mm |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 50 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 122 °F |
| Tip | KPS79 |
| UL onay dosyası adı | E73170 |
| Yuva veya hortum bağlantısı | M 18 x 1.5 |
| Yük tipi | Adsorpsiyon |
| Ürün aksesuarları | Anahtar aksesuarları |
| Ürün açıklaması | Termostat |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |