DANFOSS KP78
060L118466
Sıcaklık aralığı [°C]: 30 - 90, Resetleme fonksiyonu: Otomatik, Kontak fonksiyonu: SPDT, Sensör türü: Uzak termometre, Kılcal boru uzunluğu [mm]: 2000, Koruma sınıfı IP: IP30
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.434 Kg |
| Net ağırlık | 0.408 Kg |
| Volume | 1.25 Liter |
| EAN | 5702423148783 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 32 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Elektrik bağlantısı | Lastik kablo rakoru |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6-14 mm |
| Elektrik özelliği standardı | EN 60947-5 |
| EN 60947 elektrik özellikleri | Kirlilik derecesi: 3 Nominal impuls gerilimi: 4 kV İzolasyon: 400 V Short circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 kablo özellikleri | Kordon, yüzüklü: 0,5-1,5 mm2 Kordon, yüzüksüz: 0,7-2,5 mm2 Katı/Damarlı: 0,75-2,5 mm2 |
| Fark tipi | Ayarlanabilir |
| Fark, Maks. aralık ayarında [K] [Maks] | 16.5 K |
| Fark, Maks. aralık ayarında [K] [Min] | 7 K |
| Fark, Maks. aralık ayarında [°C] [Maks] | 16.5 °C |
| Fark, Maks. aralık ayarında [°C] [Min] | 7 °C |
| Fark, Min. aralık ayarında [K] [Maks] | 20 K |
| Fark, Min. aralık ayarında [K] [Min] | 4.5 K |
| Fark, Min. aralık ayarında [°C] [Maks] | 20 °C |
| Fark, Min. aralık ayarında [°C] [Min] | 4.5 °C |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kılcal boru uzunluğu [mm] | 2000 mm |
| Kılcal boru uzunluğu oranı | 78 3/4 in |
| Kontak değeri | AC15=10 A, 400 V AC1=16 A, 400 V AC3=16 A, 400 V DC13=12 W, 220 V LR=112 A, 400 V |
| Kontak fonksiyonu | SPDT |
| Koruma sınıfı IP | IP30 |
| Koruma sınıfı Nema (~) | 1 |
| Maks. sensör sıcaklığı [°C] | 150 °C |
| Maks. sensör sıcaklığı [°F] | 302 °F |
| Onay | CCC CE CMIM EAC LLC CDC EURO-TYSK LVD PZH RINA RMRS RoHS Çin c UL us UL353, CS C22.2 c UL us UL873, CS C22.2 UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 150 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Ortam Sıcaklığı Notu | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Product Name Description | Thermostat |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Resetleme fonksiyonu | Otomatik |
| SCIP dosya no. | b1323c86-8856-44cc-b1c6-6849abe37ee4 |
| SCIP dosyası ürün adı | KP/KPI pressure switch |
| Sensör boyutu (Ø x L) [inç] | 3/8 x 3 3/8 in |
| Sensör boyutu (Ø x L) [mm] | 9.5 x 85 mm |
| Sensör türü | Uzak termometre |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 30 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 194 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 86 °F |
| Tip | KP78 |
| UL onay dosyası adı | E31024 MH27572 |
| Yük tipi | Adsorpsiyon |
| Ürün aksesuarları | Anahtar aksesuarları |
| Ürün açıklaması | Termostat |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |