DANFOSS RT101
017-500366
DENİZCİLİK UYGULAMALARI,MARİN SERTİFİKALI
Sıcaklık aralığı [°C]: 25 - 90, Resetleme fonksiyonu: Otomatik, Kontak fonksiyonu: SPDT, Sensör türü: Uzak termometre, Kılcal boru uzunluğu [mm]: 2000, Koruma sınıfı IP: IP66
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.962 Kg |
| Net ağırlık | 0.836 Kg |
| Volume | 2.753 Liter |
| EAN | 5702423119448 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 15 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Kontak sistemleri |
| Elektrik bağlantısı | Vidalı kablo girişi |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 2xPg 13.5 |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Dişi |
| Elektrik bağlantısı standardı | DIN 40430 |
| Elektrik özelliği standardı | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektrik özellikleri | Kirlilik derecesi: 3 Nominal impuls gerilimi: 4 kV Kısa devre koruma, sigorta: 10 A İzolasyon: 400 V |
| EN 60947 kablo özellikleri | Kordon, yüzüklü: 0,2-1,5 mm2 Kordon, yüzüksüz: 0,2-2,5 mm2 Katı/Damarlı: 0,2-2,5 mm2 |
| Fark tipi | Ayarlanabilir |
| Fark, Maks. aralık ayarında [°C] [Maks] | 20 °C |
| Fark, Maks. aralık ayarında [°C] [Min] | 3.5 °C |
| Fark, Min. aralık ayarında [°C] [Maks] | 10 °C |
| Fark, Min. aralık ayarında [°C] [Min] | 2.4 °C |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kılcal boru uzunluğu [mm] | 2000 mm |
| Kılcal boru uzunluğu oranı | 78 3/4 in |
| Kontak değeri | AC15=3 A, 400 V AC1=10 A, 400 V DC13=12 W, 220 V AC3=4 A, 400 V LR=28 A, 400 V |
| Kontak fonksiyonu | SPDT |
| Koruma sınıfı IP | IP66 |
| Maks. sensör sıcaklığı [°C] | 300 °C |
| Maks. sensör sıcaklığı [°F] | 572 °F |
| Onay | BV CCC CE DNV EAC GL LVD NKK PZH RMRS RoHS RoHS Çin TYSK CMIM LLC CDC EURO-TYSK UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 158 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -58 °F |
| Product Name Description | Thermostat |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Resetleme fonksiyonu | Otomatik |
| SCIP dosya no. | c4c20ce6-4a07-4caa-9394-1e7d8b13ffec |
| Sensör boyutu (Ø x L) [inç] | 3/8 x 3 1/8 in |
| Sensör boyutu (Ø x L) [mm] | 9.5 x 80 mm |
| Sensör türü | Uzak termometre |
| Sensör yuvası uzunluğu min. [inç] | 4 13/32 in |
| Sensör yuvası uzunluğu min. [mm] | 112 mm |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 25 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 194 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 77 °F |
| Tip | RT101 |
| Yük tipi | Adsorpsiyon |
| Özdeş ürün | 017-150066 |
| Ürün aksesuarları | Anahtar aksesuarları |
| Ürün açıklaması | Termostat |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |