|
DANFOSS 030F4904 (45°) 0.40 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4906 (45°) 0.45 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4908 (45°) 0.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4910 (45°) 0.55 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4912 (45°) 0.60 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4914 (45°) 0.65 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4916 (45°) 0.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4918 (45°) 0.85 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4920 (45°) 1.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4922 (45°) 1.10 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4923 (45°) 1.20 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4924 (45°) 1.25 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4926 (45°) 1.35 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4928 (45°) 1.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4929 (45°) 1.65 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4930 (45°) 1.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4132 (45°) 2.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4134 (45°) 2.25 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4136 (45°) 2.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4138 (45°) 2.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4140 (45°) 3.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4142 (45°) 3.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4144 (45°) 4.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0071 (45°) 4.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0073 (45°) 5.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0075 (45°) 5.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0077 (45°) 6.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0079 (45°) 6.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0081 (45°) 7.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0083 (45°) 8.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0085 (45°) 10.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0087 (45°) 11.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0089 (45°) 12.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0091 (45°) 13.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0093 (45°) 15.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0096 (45°) 22.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0099 (45°) 31.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0100 (45°) 35.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H4908 (45°) 0.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4146 (45°) 4.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H4918 (45°) 0.85 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0063 (45°) 2.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4148 (45°) 5.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030F4152 (45°) 6.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H4912 (45°) 0.60 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0069 (45°) 3.75 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0064 (45°) 2.25 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0065 (45°) 2.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030H4924 (45°) 1.25 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
DANFOSS 030B0061 (45°) 1.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.034 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.034 Kilogram |
| EAN | 5702425030802 |
| Type | OD S |
| Product group | Oil Nozzles |
| Ambalaj başına düşen miktar | 10 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Capacity [kg/h] | 1.46 kg/h |
| Capacity [l/h] | 0 L/h |
| Capacity [USgal/h] | 0.4 gal/h |
| CE evaluated | Out of scope |
| CEN | evet |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contain batteries | No |
| Description | 0.40GAL 45S CEN |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a) 6(a)-I 6(c) |
| Filter grade [µm] | 45 |
| Filter type | Sinter |
| LE anti-drip valve | hayır |
| Malzeme tipi | Brass |
| Onay | CE |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reference point | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| SCIP dosya no. | 60443ff0-bca5-4a5e-b5fc-1320efb5ecd5 |
| SCIP dosyası ürün adı | 30 H F - Nozzle 0.20-0.60 gph |
| Shape | Conical |
| Specification point | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Spray angle [°] | 45 ° |
| Spray pattern | Solid |
| spray pattern marking | S |
| UL evaluated | Out of scope |