|
DANFOSS 030F3132 (30°) 2.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
|
DANFOSS 030F3108 (30°) 0.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
|
DANFOSS 030F3140 (30°) 3.00 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
|
DANFOSS 030F3128 (30°) 1.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
|
DANFOSS 030F3136 (30°) 2.50 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
|
DANFOSS 030F3110 (30°) 0.55 GPH BRÜLÖR MEMESİ |
|
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.035 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.034 Kilogram |
| EAN | 5702425012617 |
| Type | OD S |
| Product group | Oil Nozzles |
| Ambalaj başına düşen miktar | 10 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Capacity [kg/h] | 7.42 kg/h |
| Capacity [l/h] | 0 L/h |
| Capacity [USgal/h] | 2 gal/h |
| CE evaluated | Out of scope |
| CEN | hayır |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contain batteries | No |
| Description | 2.00GAL 30S OD |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a) 6(a)-I 6(c) |
| Filter grade [µm] | 140 |
| Filter type | Monel strainer |
| LE anti-drip valve | hayır |
| Malzeme tipi | Brass |
| Onay | CE |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reference point | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| SCIP dosya no. | a7055499-33bd-49e7-a364-0e169ee15b9d |
| SCIP dosyası ürün adı | 30 H F - Nozzle 0.00-6.00 gph |
| Shape | Conical |
| Specification point | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Spray angle [°] | 30 ° |
| Spray pattern | Solid |
| spray pattern marking | S |
| UL evaluated | Out of scope |