TRAFAG EXNT0.4A 8292 69 2617 05 0000 0000 19 46 61 92 0...0.4Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT0.6A 8292 70 2617 05 0000 0000 19 46 61 92 0...0.6Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT1.0A 8292 71 2617 05 0000 0000 19 46 61 92 0...1Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT2.5A 8292 75 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...2.5Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT4.0A 8292 76 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...4Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT6.0A 8292 77 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...6Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT10.0A 8292 78 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...10Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT16.0A 8292 79 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...16Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT25.0A 8292 80 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...25Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT40.0A 8292 81 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...40Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT100.0A 8292 83 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...100Bar Basınç Transmitteri
TRAFAG EXNT250.0A 8292 74 2517 05 0000 0000 19 46 61 92 0...250Bar Basınç Transmitteri
Ana Özellikler
- Basınç aralığı 0,4 ila 2000 bar arasındadır
- ATEX, IECEx, UKEX sertifikalı
- II 1G Ex ia IIC T4/T6 Ga II 1D Ex ia IIIC T160°C Da I M1 Ex ia I Ma II 1/2G Ex ia IIC T4/T6 Ga/Gb
- İsteğe bağlı: hidrojen uyumlu sensör
- KBA Kraftfahrt-Bundesamt tarafından EC79/2009 sertifikasına sahiptir
Hakkında
EX basınç vericisi EXNT, Trafag'ın çelik üzerinde ince film sensör teknolojisine dayalıdır ve mükemmel uzun vadeli stabiliteye sahiptir ve geniş bir sıcaklık aralığında güvenilir ve doğru basınç ölçümü sunar. İçsel güvenlik tasarımı, Ex-Bölgeler 0, 1, 2 (gaz), 20, 21, 22 (toz) ve madencilikteki uygulamalar için onaylanmıştır.
Teknik veri
| Ürün Kodu | 8292 |
|---|---|
| İsim | DAHİLİ |
| Tanım | Ex Basınç Verici |
| Ürün Kategorisi |
Basınç vericileri |
| Ölçüm aralığı | 0 ... 0,4 a 0 ... 2000 bar 0 ... 5 a 0 ... 30000 psi |
| Ölçüm prensibi | Çelik üzerine ince film |
| Uygulamalar |
20, 21, 22 (toz) ve madencilik |
| Onay / uygunluk | DNV-GL, KRS, RMRS ATEX, IECE, UKEX, EN/IEC 60079-0 / EN 60079-11 / EN 60079-26 / EN 50303 normuna göre |
| Doğruluk @ 25°C tip. | ± %0,5 FS tip. ± %0,3 FS tip. |
| Çıkış sinyali | 4...20 mA |
| Elektrik bağlantıları | EN175301-803-A; M12x1; MIL-C 26482; Bağlayıcı 723; Kablo |
| Basınç bağlantıları | G1/4" m; G1/4" m (Manometre) EN 837; G1/4" f; G1/2" m; G1/2" m (Manometre) EN 837; R1/4" m; 1/4"NPT m; M18x1,5 m |
| Medya sıcaklığı | Maks. –40°C ... +120°C (elektrik bağlantısına bakın) |
| Ortam sıcaklığı | Maks. –40°C ... +120°C (elektrik bağlantısına bakın) |